رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


  • یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲
  • الأحد ۲۰ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Sunday 3 December

مجموعه مستند «ماجراجویی های حماسی با برتی گرگوری» محصول سال ۲۰۲۲ شبکه نشنال جیوگرافی از شنبه ۱۵ مهر به روی آنتن شبکه چهار می رود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، مجموعه مستند جدید پنج قسمتی «ماجراجویی های حماسی با برتی گرگوری» در گونه های اکتشافی، ماجراجویانه و حیات وحش، محصول […]

مجموعه مستند «ماجراجویی های حماسی با برتی گرگوری» محصول سال ۲۰۲۲ شبکه نشنال جیوگرافی از شنبه ۱۵ مهر به روی آنتن شبکه چهار می رود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، مجموعه مستند جدید پنج قسمتی «ماجراجویی های حماسی با برتی گرگوری» در گونه های اکتشافی، ماجراجویانه و حیات وحش، محصول سال ۲۰۲۲ شبکه National Geographic از شنبه ۱۵ مهر به روی آنتن شبکه می رود.در این مستند (برتی گرگوری) به عنوان جستجوگر و کاوشگر، به دیدنی ترین و کشف نشده ترین مناطق چهار گوشه جهان سفر می کند . از تلاش برای ثبت دیوانگی های نهنگی غول پیکر تا فیلمبرداری از شیرها هنگام نبرد در برابر مهیب ترین دشمنان خود و دنبال کردن عقاب های تاجدار آفریقایی هنگار شکار.
این مستند از شنبه تا چهارشنبه، ۱۵ تا ۱۹ مهر، در قالب برنامه «چهار سوی علم» در ساعت ۲۱:۳۰ پخش و روز بعد در ساعت های ۲، ۷ و ۱۵ تکرار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار