رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲
  • الإثنين ۲۸ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Monday 11 December

حضور ویشکا آسایش در بین بازیگران یک فیلم ضد ایرانی که با سرمایه‌گذاری عربستان در حال تولید است شایعه است وی علام کرده که فهرست بازیگران فیلم «جنگجوی صحرا» در imdb دستکاری شده و او در این فیلم حضور ندارد. ساعاتی قبل شایعه حضور ویشکا آسایش در بین بازیگران یک فیلم ضد ایرانی که با […]

حضور ویشکا آسایش در بین بازیگران یک فیلم ضد ایرانی که با سرمایه‌گذاری عربستان در حال تولید است شایعه است وی علام کرده که فهرست بازیگران فیلم «جنگجوی صحرا» در imdb دستکاری شده و او در این فیلم حضور ندارد.

ساعاتی قبل شایعه حضور ویشکا آسایش در بین بازیگران یک فیلم ضد ایرانی که با سرمایه‌گذاری عربستان در حال تولید است منتشر شد. در خبرها با استناد به سایت imdb اسم این هنرپیشه زن ایرانی در میان بازیگران فیلم جنگجوی صحرا مطرح شد. ویشکا آسایش اما اعلام کرد فهرست بازیگران فیلم «جنگجوی صحرا» در imdb دستکاری شده و او در این فیلم حضور ندارد.

ویشکا آسایش جنگجوی صحرا

او نوشته است:«خبر بازی من در فیلم Desert Warrior درست نیست. فکر میکنید من اگه قرار بشه یه روزی با Ben Kingsley همبازی بشم امکان داره که فرصت بدم کسی قبل از خودم خبرش رو منتشر کنه؟!! احتمالاً آنقدر ندید بدید بازی در میارم که از کار کردن باهام منصرف بشن. کاش اقلاً وقتی شماهایی که اصرار دارید یه کاری کنید آدم فحش بخوره کمی خلاق تر از این باشید که imdb رو دستکاری کنید و کاش بعضی از هم دربست اون دستکاری رو باور نکنید. شماها پس فردا فیلم بیرون میاد و خودتان میبینید که من توش نیستم خودتون ضایع میشید»

این فیلم درباره حمله به پادشاه ساسانی و شکست اوست که منجر به تغییرات وسیعی در منطقه خاورمیانه می‌شود. عربستان برای این فیلم ۱۴۰ میلیون دلار سرمایه‌گذاری کرده است.

فیلم جنگجوی صحرا عربستان

منبع: فرهیختگان

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار