رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 7 خبر


  • چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲
  • الأربعاء ۱۶ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Wednesday 29 November

مستند «ایستاده با گرگ» به کارگردانی مشترک سعید نبی و مریم خدیوی بروجنی، از مجموعه مستند «تنهایی» تولید شبکه یک سیما، در سی و یکمین دوره جشنواره اسپانیایی فیلم‌های محیط زیستی SUNCINE حضور می‌یابد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این مستند به همت اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل سیما […]

مستند «ایستاده با گرگ» به کارگردانی مشترک سعید نبی و مریم خدیوی بروجنی، از مجموعه مستند «تنهایی» تولید شبکه یک سیما، در سی و یکمین دوره جشنواره اسپانیایی فیلم‌های محیط زیستی SUNCINE حضور می‌یابد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این مستند به همت اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل سیما به این جشنواره راه یافته است که از ۲ تا ۱۱ نوامبر ( ۱۷ الی ۲۵ آبان) در شهر بارسلون اسپانیا برگزار می‌شود.مستند «ایستاده با گرگ» به زندگی واقعی آقای جلالی که یک محیط بان فداکار است، نگاهی دارد. او به محیط زیست کشور متعه است و در حالی که هنوز ساچمه های فروانی از شلیک شکارچیان را در بدنش دارد، به این نتیجه رسیده است که سلاح کارساز برای مقابله با تخریب محیط زیست، آموزش در مدارس است و برای همین خودش آستین بالا زده است. او با وجود همه ناکامی ها، به امید روزهای بهتر، فارغ از اهمیت دادن به نتیجه نهایی، همچنان به مقابله با شکارچیان ادامه می دهد.
این جشنواره اسپانیایی این گونه خود را معرفی می‌کند: «ما باقدمت‌ترین جشنواره محیط زیستی در جهان هستیم؛ هدف ما آموزش از طریق سرگرمی و آگاهی‌بخشی با استفاده از منابع صوتی و تصویری به عنوان ابزار و بیان است. از ۲۶مین دوره  FICMA که به عنوان جشنواره شناخته می‌شد، نام این جشنواره به SUNCINE تغییر یافت و به محلی برای ملاقات صنایع فیلم‌سازی و عموم تبدیل شد و ضربان سیاره را از طریق تازه‌ترین فیلم‌های محیط‌زیستی گرفت.»
مستند «ایستاده با گرگ» پیش از این، شهریور ۱۴۰۲، نامزد دریافت جایزه «پاندای طلایی» برای «بهترین مستند» از سی و یکمین دوره جشنواره  فیلم‌های تلویزیونی سی چوان چین شده بود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار