رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲
  • الإثنين ۲۸ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Monday 11 December

فصل سوم مجموعه مستند «ضد» به کارگردانی محسن کریمیان به زودی آماده پخش از رسانه ملی می‌شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، فصل سوم مجموعه مستند «ضد»، تازه‌ترین محصول مرکز مستند سوره، به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محسن کریمیان و نویسندگی علی نیکجو این روزها در مراحل پایانی تولید قرار دارد.این […]

فصل سوم مجموعه مستند «ضد» به کارگردانی محسن کریمیان به زودی آماده پخش از رسانه ملی می‌شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، فصل سوم مجموعه مستند «ضد»، تازه‌ترین محصول مرکز مستند سوره، به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محسن کریمیان و نویسندگی علی نیکجو این روزها در مراحل پایانی تولید قرار دارد.این اثر که از مهرماه سال ۱۴۰۱ وارد مرحله تحقیق و پژوهش و سپس ساخت شد، در ۲۰ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای آماده پخش از رسانه ملی می‌شود.

مجموعه مستند «ضد» در فصل سوم خود تلاش کرده است تا به واکاوی تاثیرات زیست مجازی، بر ابعاد پنهان و ناپیدای زندگی انسان‌ها بپردازد؛ اینکه چگونه  زندگی دیجیتالی موجب اضطراب و خشم بیشتر انسان شده، بر خوراک، پوشاک و نحوه خرید ما اثر گذاشته، معماری شهرها رو تغییر داده، شیوع بیماری و درمان را پیچیده کرده و آینده بشر را در هاله‌ای از تردید و ترس فرو برده است.

فصل اول مجموعه مستند «ضد» که اسفند ۹۹ روی آنتن شبکه مستند رفت، تلاش کرد در هر قسمت با طرح موضوع ظاهرا کم اهمیت، به جنگ کلیشه‌های ذهنی مردم درباره محیط اطرافشان برود. با استقبال مخاطبان فصل دوم این اثر تولید و دی ماه ۱۴۰۰ پخش شد که در هر قسمت با نقد موضوعات جاری در سبک زندگی مدرن، به مخاطب نسبت به نفوذ عمیق این نوع سبک زندگی آگاهی داد و مسیر جدیدی را برای حل این معضلات معرفی کرد.

زمان دقیق پخش این مجموعه مستند که محصول مرکز مستند سوره است و دیگر جزئیات پروژه در اخبار بعدی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار