رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲
  • الأربعاء ۱۶ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Wednesday 29 November

خیرالله تقیانی پور که کارگردانی «نجلا» از جمله تجربه های موفق او است مینی سریال «ترور» را می سازد. سریال «ترور» یکی از مجموعه‌هایی است که قرار است با محور حاج قاسم سلیمانی ساخته شود. این سریال پیش از این قرار بود به تهیه کنندگی حامد عنقا به تولید برسد و سیروس مقدم کارگردانی کار […]

خیرالله تقیانی پور که کارگردانی «نجلا» از جمله تجربه های موفق او است مینی سریال «ترور» را می سازد.

سریال «ترور» یکی از مجموعه‌هایی است که قرار است با محور حاج قاسم سلیمانی ساخته شود. این سریال پیش از این قرار بود به تهیه کنندگی حامد عنقا به تولید برسد و سیروس مقدم کارگردانی کار را بر عهده داشته باشد.

عنقا سال گذشته درگیر تولید فیلم سینمایی «غریب» بود از این رو بعد از مدتی عوامل سازنده «ترور» دستخوش تغییرات شدند. با این حال پروژه «ترور» که قرار بود به اهمیت حضور حاج قاسم سلیمانی در منطقه بپردازد همچنان در دستور کار قرار داشت.

این مینی سریال حالا قرار است به کارگردانی خیرالله تقیانی پور ساخته شود که پیش از این ۲ فصل از مجموعه «نجلا» را به تولید رسانده بود که جزو آثار موفق و پربیننده تلویزیون است.

همچنین آرش قادری بازنویسی این مینی سریال را بر عهده دارد که پیش از این نگارش سریال «گاندو» را بر عهده داشته است.

تهیه کنندگی سریال هم بر عهده یکی از تهیه کنندگان تلویزیونی است که پیش از این هم تهیه سریال‌های امنیتی را در کارنامه خود داشته است.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار