رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 24 خبر


  • سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲
  • الثلاثاء ۱۵ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Tuesday 28 November

«پرندگان» هیچکاک در فیلم‌نت به مناسبت گرامیداشت ششمین دهه ساخت فیلم به مناسبت ششمین دهه ساخت «پرندگان» هیچکاک این فیلم در فیلم‌نت عرضه شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی فیلم‌نت، برای گرامیداشت سالگرد ششمین دهه ساخت فیلم «پرندگان» از آلفرد هیچکاک، این فیلم در ۲۲ و ۲۳ اکتبر دوباره به پرده‌های […]

«پرندگان» هیچکاک در فیلم‌نت به مناسبت گرامیداشت ششمین دهه ساخت فیلم
به مناسبت ششمین دهه ساخت «پرندگان» هیچکاک این فیلم در فیلم‌نت عرضه شد.
به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی فیلم‌نت، برای گرامیداشت سالگرد ششمین دهه ساخت فیلم «پرندگان» از آلفرد هیچکاک، این فیلم در ۲۲ و ۲۳ اکتبر دوباره به پرده‌های سینما باز ی‌گردد و به همین منظور فیلم‌نت نیز این فیلم را عرضه کرده است.

در نسخه جدید جهانی، فیلم دارای مقدمه ای انحصاری از لئونارد مالتین، منتقد و مورخ فیلم خواهد بود که به بررسی میراث ماندگار موفقیت های افسانه ای هیچکاک می پردازد.

امیدواریم که دوباره سفر بدون برنامه ریزی ملانی دنیلز جوانی اجتماعی با بازی تیپی هدرن و ملاقات دوباره‌اش با میچ برنر وکیل خوش‌پوش، به خلیج «بودگا» را تماشا کنیم.

این فیلم بر اساس داستان «پرندگان» اثر دافنه دوموریه ساخته شده‌است. موضوع اصلی فیلم حملات ناگهانی و وحشیانه تعداد وسیعی از پرندگان به دلایل نامشخصی به خلیج بودگا واقع در کالیفرنیا است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار