رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳
  • الجمعة ۱۲ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Friday 19 July

مستند «روایت فرهت» که روایتی متفاوت از مهاجران افغانستانی است، اکران آنلاین خود را آغاز کرد. به نقل از روابط عمومی خانه مستند، اکران آنلاین مستند «روایت فرهت» به نویسندگی و کارگردانی امیراطهر سهیلی و تهیه‌کنندگی مصطفی شوقی آغاز شد. این مستند روایت متفاوتی از مهاجران افغانستانی را به مخاطب ارایه داده و پرتره دکتر […]

مستند «روایت فرهت» که روایتی متفاوت از مهاجران افغانستانی است، اکران آنلاین خود را آغاز کرد.

به نقل از روابط عمومی خانه مستند، اکران آنلاین مستند «روایت فرهت» به نویسندگی و کارگردانی امیراطهر سهیلی و تهیه‌کنندگی مصطفی شوقی آغاز شد.

این مستند روایت متفاوتی از مهاجران افغانستانی را به مخاطب ارایه داده و پرتره دکتر احمد شاه فرهت پزشک افغانستانی متخصص اطفال را که به دلیل زندگی پر فراز و نشیب خود، شهرت خاصی در ایران پیدا کرده، به تصویر کشیده است.

مستند «روایت فرهت» در شانزدهمین جشنواره «سینماحقیقت» رونمایی شد. این مستند تولید خانه مستند و محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج است.

سایر عوامل این مستند عبارتند از تصویربردار: احسان غفوریان، دستیار تصویر: مهرداد مهدوی، صدابردار: مرتضی غیور، دستیار کارگردان: زهرا موسوی، مدیر تولید: امیرحسین خادم، مدیر هنری: محبوبه سلطانی، تدوین: محمد صادق دهقانپور، اصلاح رنگ: رحیم قارونی، عکاس: رها ولی پور و زهرا موسوی.

این مستند در پلتفرم فیلیمو قابل مشاهده است.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار