رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲
  • الإثنين ۲۸ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Monday 11 December

در ادامه اکران سراسری فیلم سینمایی «اخت‌الرضا» پوستر دوم این اثر منتشر شد. در ادامه اکران سراسری فیلم سینمایی «اخت‌الرضا» پوستر دوم این اثر منتشر شد. طراحی این پوستر را سیروان مهدوی انجام داده است. «اخت‌الرضا» به کارگردانی سیدمجتبی طباطبایی، سفر بانوی کرامت حضرت معصومه (س) از مدینه به قم را روایت می‌کند و توسط […]

در ادامه اکران سراسری فیلم سینمایی «اخت‌الرضا» پوستر دوم این اثر منتشر شد.

در ادامه اکران سراسری فیلم سینمایی «اخت‌الرضا» پوستر دوم این اثر منتشر شد. طراحی این پوستر را سیروان مهدوی انجام داده است. «اخت‌الرضا» به کارگردانی سیدمجتبی طباطبایی، سفر بانوی کرامت حضرت معصومه (س) از مدینه به قم را روایت می‌کند و توسط سازمان سینمایی سوره تولید شده است.

اکران این فیلم سینمایی از ۲۲ مهر شروع شده است و تاکنون در اکران‌های سینمایی و سیار توانسته است به فروش ۷۰۰ میلیونی برسد.

بنا به آمار اعلام شده، فیلم سینمایی «اخت‌الرضا» در مجموع از طریق سه سامانه اکران «موسسه بهمن سبز»، «اکران مردمی عمار» و «راوی نو»، در طول ۱۰ روز موفق به برگزاری ۳۰۹ اکران سیار در شهرهای مختلف سراسر ایران بوده است. از جمله موارد جالب توجه در اکران سیار این فیلم، می‌توان به اکران ندامتگاه لنگرود قم، اکران توسط ستاد پیشرفت در روستای مالواجرد، اکران در بخش نیزار کهک برای مدرسه ایتام و اکران در بندر سیراف اشاره کرد.

تعداد مخاطبان اکران‌های سیار تاکنون به بیش از ۲۸ هزار نفر رسیده است و امکان برگزاری و هماهنگی آن همچنان وجود دارد. علاقه مندان به برپایی اکران سیار فیلم سینمایی «اخت‌الرضا» می‌توانند جهت هماهنگی به سایت esayar.ir مراجعه کنند و یا با تلفن ۰۹۳۰۴۱۰۳۰۰۸ تماس بگیرند.

فیلم سینمایی «اخت‌الرضا» با مشارکت آستان مقدس حضرت معصومه (س) و مجموعه شبکه‌های کربلا (عتبه حسینی) ساخته شده است. پخش و تبلیغات فیلم سینمایی «اخت‌الرضا» به عهده موسسه فرهنگی تبلیغاتی بهمن سبز است.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار