رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 24 خبر


  • سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲
  • الثلاثاء ۱۵ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Tuesday 28 November

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی؛ فیلم سینمایی پربازیگر  «جوجه تیغی» به کارگردانی مستانه مهاجر از چهارشنبه در سینماها اکران می شود. با اعلام شورای صنفی نمایش اکران فیلم «جوجه تیغی» به کارگردانی مستانه مهاجر از چهارشنبه ۲۴ آبان در سینماها آغاز می‌شود. این فیلم ماجرایی طنز از زندگی ناخواسته یک جوان […]

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی؛ فیلم سینمایی پربازیگر  «جوجه تیغی» به کارگردانی مستانه مهاجر از چهارشنبه در سینماها اکران می شود.
با اعلام شورای صنفی نمایش اکران فیلم «جوجه تیغی» به کارگردانی مستانه مهاجر از چهارشنبه ۲۴ آبان در سینماها آغاز می‌شود.
این فیلم ماجرایی طنز از زندگی ناخواسته یک جوان متعصب‌ را روایت می‌کند که پیشنهادی عجیب، گذشته و آینده‌‌ او را تحت تاثیر قرار می‌دهد و از سوی دیگر ماجراهای زنی که می‌خواهد اولین رئیس جمهور زن ایران شود.
بازیگران : حامد کمیلی ، پانته‌آ پناهی‌ها ، هادی کاظمی ، آناهیـتا درگاهی ، نازنیــن بیـاتی و پژمان بـازغـی
با هنرمندی : هومن بــرق‌نورد ، مهتاب ثروتی ، نگار فروزنـده ، محراب قاسم خانی ، امید روحانی ، آرزو نبـوت ، نوشیـن تبریزی ، هادی عطایی ، سارا والیانی ، آیدا ماهیانی و صحرا اسدالهی بازیگران «جوجه تیغی» هستند.
مستانه مهاجر طی سالهای فعالیتش تدوین ده‌ها فیلم‌سینمایی از نام‌های سرشناس سینمای ایران را برعهده داشته او همچنین به عنوان تهیه‌کننده، آثاری چون «اسرافیل» و «جاده خاکی» را تولید کرده. «جوجه تیغی» اولین فیلم مستانه مهاجر در مقام کارگردان است که توسط فیلمیران در سینماهای کشور اکران می شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار