رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 24 خبر


  • سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲
  • الثلاثاء ۱۵ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Tuesday 28 November

به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه ای؛ فیلم کوتاه «آب مرده» ساخته سحر میرزائیانفر و کامران محمدی در یازدهمین حضور بین‌المللی خود به هفتاد و هفتمین دوره فستیوال بزرگ سالرنو ایتالیا راه یافت. این جشنواره از سال ۱۹۴۶ تأسیس شده است و از قدیمی ترین و معتبرترین جشنواره های دنیا با فعالیت […]

به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه ای؛ فیلم کوتاه «آب مرده» ساخته سحر میرزائیانفر و کامران محمدی در یازدهمین حضور بین‌المللی خود به هفتاد و هفتمین دوره فستیوال بزرگ سالرنو ایتالیا راه یافت.

این جشنواره از سال ۱۹۴۶ تأسیس شده است و از قدیمی ترین و معتبرترین جشنواره های دنیا با فعالیت مداوم به حساب می آید. مدیر جشنواره سالرنو (دکتر ماریو دی چزاره) در تابستان ۲۰۱۸ مشخص کرد به دنبال جشنواره ونیز سالرنو دومین جشنواره تاریخی سینمای ایتالیا و از مشهورترین جشنواره های جهانی است. با گذشت سال ها، این جشنواره نه تنها برای سینمای جهان بلکه برای تصمیمات مهم در کنفرانس های جهانی به یک مرجع تبدیل شده است.
مراسم اکران فیلم ها از ۲۷ نوامبر تا ۲ دسامبر در سالرنو برگزار می شود.
این فیلم داستان سفر سنگین و سخت دو دختر را در کوه ها، جنگل و دریا را نشان می دهد.
«آب مرده» پیش از این در ده فستیوال بین المللی به نمایش در آمد که در یکی از آن ها موفق به دریافت جایزه بهترین فیلم بین‌المللی شد و به آکادمی جوایز سینمایی کانادا ۲۰۲۴ معرفی شد.

نویسنده و کارگردان : سحر میرزائیانفر و کامران محمدی، مدیر فیلمبرداری: داوود امیری، بازیگران: نرگس بختیاری و سحر میرزائیانفر
این فیلم در ارتفاعات رحیم آباد رودسر در سه جلسه فیلمبرداری شده است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار