رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 20 خبر


  • شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲
  • السبت ۲۶ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Saturday 9 December

تازه‌ترین قسمت از برنامه تلویزیونی «ساعت به وقت قدس» در حالی روی آنتن می‌رود که یک مجری زن آن هم از کشور لبنان به برنامه پیوسته است. تازه‌ترین قسمت از برنامه تلویزیونی «ساعت به وقت قدس» شبکه یک سیما در حالی روی آنتن می‌رود که یک مجری زن به نام زینب جابر از کشور لبنان […]

تازه‌ترین قسمت از برنامه تلویزیونی «ساعت به وقت قدس» در حالی روی آنتن می‌رود که یک مجری زن آن هم از کشور لبنان به برنامه پیوسته است.

تازه‌ترین قسمت از برنامه تلویزیونی «ساعت به وقت قدس» شبکه یک سیما در حالی روی آنتن می‌رود که یک مجری زن به نام زینب جابر از کشور لبنان به برنامه پیوسته است.

این قسمت با تحلیل آخرین اخبار سرزمین‌های اشغالی آغاز می‌شود و با حضور محمد شاهدی تحلیلگر مسایل غرب آسیا، اخباری همچون تظاهرات حامیان فلسطین در نزدیکی خانه شخصی بایدن مرور می‌شود.

در ادامه مرور برترین‌های فضای مجازی روی آنتن می‌رود که این بخش با یک تغییر همراه است و زینب جابر از لبنان برای اجرای آن به «ساعت به وقت قدس» پیوسته است.

گفت‌وگو با صابر شیخ رضایی مدرس و هنرمند حوزه مقاومت پس از این پخش می‌شود.

پایان بخش این قسمت گپی با یوسف اللداوی نویسنده و پژوهشگر فلسطینی درباره اتفاقات اخیر و آینده پیش روی این کشور است.

«ساعت به وقت قدس» با اجرای علی خلیلی و زینب جابر به تهیه کنندگی امیر تاجیک پنجشنبه ۲۵ آبان ساعت ۱۹ روی آنتن می رود و جمعه ۲۶ آبان ساعت ۱۳ بازپخش می‌شود.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار