رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲
  • الأربعاء ۱۶ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Wednesday 29 November

نهمین قسمت برنامه «مدار بسته» به میزبانی دکتر غلامرضا کرد افشاری، در آخرین روز آبان روانه آنتن شبکه دو می‌شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، در نهمین قسمت برنامه «مدار بسته»، دکتر غلامرضا کرد افشاری متخصص طب سنتی با موضوع «رژیم غذایی» در برنامه حضور خواهد داشت.دکتر غلامرضا کرد افشاری […]

نهمین قسمت برنامه «مدار بسته» به میزبانی دکتر غلامرضا کرد افشاری، در آخرین روز آبان روانه آنتن شبکه دو می‌شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، در نهمین قسمت برنامه «مدار بسته»، دکتر غلامرضا کرد افشاری متخصص طب سنتی با موضوع «رژیم غذایی» در برنامه حضور خواهد داشت.دکتر غلامرضا کرد افشاری سال ۱۳۴۹ در مینودشت استان گلستان به دنیا آمده و یکی از پزشکان موفق در حوزه طب سنتی است. ایشان سوابق تدریس و فعالیت‌های علمی بیشماری دارند که از آن جمله می‌توان به «داوری مقالات و پایان‌نامه‌های طب سنتی»، «ریاست مرکز بهداشتی درمانی شهر کیاسر»، «ریاست اورژانس ۱۱۵ شهر کیاسر»، «معاون بهداشت درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر»، «عضو کمیته توسعه و فناوری طب سنتی و گیاهان دارویی و «عضو هیأت داوران کنگره طب الرضا دانشگاه علوم پزشکی مشهد» اشاره کرد.
تألیفاتی از ایشان هم منتشر شده است که از آن جمله می‌توان از «تغذیه در طب ایرانی اسلامی» و «تغذیه و روزه‌داری در سلامت و بیماری از دیدگاه طب ایرانی اسلامی» نام برد.
حسین رفیعی در استودیوی برنامه با پزشک موفق کشورمان درخصوص موضوع «رژیم غذایی» به گفت‌وگویی ساختارمند و صمیمانه می‌نشیند تا با چالش‌هایی از پیش تعیین شده، شگفتانه‌ای برای مهمان و مخاطبان این برنامه ترتیب دهد.
همچنین دوربین مخفیِ سطح شهر این قسمت از برنامه با حضور محمد شعبان‌پور و حسین رفیعی است که در میان مردم حاضر می‌شود تا بر اساس موضوع برنامه به طرح سؤال از مردم بپردازند و بازخورد آنها را برای مخاطبان به نمایش بگذارند.
برنامه «مدار بسته» کاری از گروه اجتماعی اقتصادی شبکه دو به تهیه‌کنندگی محسن فراهانی و مهدی مستوفی اردکانی، کارگردانی علی فراهانی صدر و اجرای حسین رفیعی است که نهمین قسمت آن با حضور دکتر غلامرضا کرد افشاری، سه‌شنبه ۳۰ آبان ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار