رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


  • یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲
  • الأحد ۲۰ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Sunday 3 December

دومین جشنواره سراسری آموزشگاه‌های آزاد سینمایی در اولین روز با اکران فیلم‌های کوتاه هنرجویان، اجراهای بازیگری و نشست‌های تخصصی و آموزشی و نمایشگاه عکس میزبان عموم علاقه‌مندان به سینما است. به گزارش سینماخانه و به نقل از ستاد خبری دومین جشنواره سراسری آموزشگاه‌های آزاد سینمایی، این رویداد امروز سه‌شنبه ۳۰ آبان و در اولین روز […]

دومین جشنواره سراسری آموزشگاه‌های آزاد سینمایی در اولین روز با اکران فیلم‌های کوتاه هنرجویان، اجراهای بازیگری و نشست‌های تخصصی و آموزشی و نمایشگاه عکس میزبان عموم علاقه‌مندان به سینما است.

به گزارش سینماخانه و به نقل از ستاد خبری دومین جشنواره سراسری آموزشگاه‌های آزاد سینمایی، این رویداد امروز سه‌شنبه ۳۰ آبان و در اولین روز از برگزاری در محل «موزه سینما»، میزبان علاقه‌مندان است.
بنابر برنامه‌ریزی صورت گرفته، علاقه‌مندان با حضور در دو سالن «سینماتوگراف» و «فردوس» در این مجموعه می‌توانند در جریان برنامه‌های مختلف این رویداد قرار بگیرند.

* برنامه سالن «سینماتوگراف»
سالن «سینماتوگراف»‌ مجموعه «موزه سینما» صبح امروز و از ساعت ۹ تا ۱۳ میزبان اجراهای مربوط به «بخش بازیگری» خواهد بود که در این بازه زمانی ۲۸ هنرجو به ارائه برنامه خواهند پرداخت.
این سالن بعدازظهر امروز و در دو سانس به اکران فیلم‌های کوتاه این رویداد اختصاص یافته است.
از ساعت ۱۵ و در اولین سانس فیلم‌های کوتاه «آلزایمر»، «اوهام»، «زیبای زیبا»، «سردست»، «نزدیک‌تر از دور»، «منم همین‌طور»، «همسایه»، «شهر عسل»‌، «نگاه خدا»، «ارشیا» و «دزد»‌ روی پرده می‌رود.
در همین سالن از ساعت ۱۷:۳۰ فیلم‌های کوتاه «صدای سکوت»، «دوراهی»، «لبه گود»، «چک»، «درخت»، «۹۹-۹۷»، «مترسک» و «مادر» به نمایش گذاشته می‌شود.

* برنامه سالن «فردوس»
سالن «فردوس» در مجموعه «موزه سینما» هم امروز سه‌شنبه در اولین روز جشنواره از ساعت ۹:۳۰ دقیقه صبح در چهار سانس میزبان نشست‌های تخصصی و آموزشی این رویداد خواهد بود.
امروز و از ساعت ۹:۳۰ محمدتقی فهیم درباره «اخلاق در سینما» صحبت می‌کند و در سانس دوم از ساعت ۱۱ مسعود آب‌پرور در قالب کارگاه انتقال تجربه بازیگری با علاقه‌مندان به گفت‌وگو خواهد پرداخت.
در سومین نوبت از نشست‌های تخصصی روز اول، محمدحسین لطیفی از ساعت ۱۳:۳۰ در قالب کارگاه انتقال تجربه کارگردانی به ارائه تجربیات خود خواهد پرداخت. در سانس پایانی هم از ساعت ۱۵:۳۰ مسعود نقاش‌زاده به موضوع «مدیریت اقتصادی تولید فیلم» می‌پردازد.

دومین جشنواره سراسری آموزشگاه‌های آزاد سینمایی به دبیری مهدی شفیعی از ۳۰ آبان تا ۳ آذر ۱۴۰۲ در موزه سینما در حال برگزاری است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار