رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳
  • الخميس ۱۸ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Thursday 25 July

بهرام افشاری پس از موفقیت‌های پیاپی در بازیگری، کارگردانی نخستین فیلم بلند سینمایی خود را آغاز کرد. بهرام افشاری بازیگر سینمای ایران که فیلم پرفروش «فسیل» را در ترکیب فیلم‌های اکران امسال سینما‌ها داشته است، این روز‌ها مشغول کارگردانی اولین فیلم بلند سینمایی خود با نام «هفتاد سی» است. افشاری که پیش‌تر و با همراهی سیدابراهیم […]

بهرام افشاری پس از موفقیت‌های پیاپی در بازیگری، کارگردانی نخستین فیلم بلند سینمایی خود را آغاز کرد.

بهرام افشاری بازیگر سینمای ایران که فیلم پرفروش «فسیل» را در ترکیب فیلم‌های اکران امسال سینما‌ها داشته است، این روز‌ها مشغول کارگردانی اولین فیلم بلند سینمایی خود با نام «هفتاد سی» است.

افشاری که پیش‌تر و با همراهی سیدابراهیم عامریان، تهیه‌کننده فیلم سینمایی «فسیل»، فیلم‌کوتاه «خانه خاکستری» را کارگردانی کرده بود، برای ورود به سینمای بلند هم عامریان را در مقام تهیه‌کننده در کنار خود دارد.

فیلمبرداری این فیلم سینمایی که یک اثر طنز اجتماعی است، چند هفته‌ای است در تهران آغاز شده است و ایفای نقش‌های اصلی آن را هوتن شکیبا و خود بهرام افشاری برعهده دارند.

از دیگر بازیگران این فیلم سینمایی می‌توان به سیاوش طهمورث، الهه حصاری، صدف اسپهبدی، حسین پاکدل، ناهید مسلمی، مهدی حسینی‌نیا و … اشاره کرد.

بهرام افشاری این روز‌ها ایفای نقش اصلی فیلم «مرد عینکی» به تهیه‌کنندگی عامریان و کارگردانی کریم امینی را هم برعهده دارد که دومین تجربه مشترک این سه بعد از فیلم «فسیل» محسوب می‌شود.

هوتن شکیبا که این روز‌ها فیلم «عامه‌پسند» را در حال اکران بر پرده سینما‌ها دارد، همزمان با فیلم «هفتاد سی» در دومین فیلم سینمایی سروش صحت با عنوان «صبحانه با زرافه‌ها» هم ایفای نقش خواهد کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار