رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳
  • الخميس ۱۸ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Thursday 25 July

جدیدترین قسمت از برنامه «مدار بسته» به میزبانی «شهرام شکیبا»، یکشنبه ۱۶ اردیبهشت روانه آنتن شبکه دو می‌شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، در تازه‌ترین قسمت از برنامه «مدار بسته»، حسین رفیعی همراه با شهرام شکیبا (مجری، بازیگر، طنزپرداز و شاعر) گفت‌وگویی صمیمانه و شنیدنی خواهند داشت.شکیبا متولد ۱۷ آبان […]

جدیدترین قسمت از برنامه «مدار بسته» به میزبانی «شهرام شکیبا»، یکشنبه ۱۶ اردیبهشت روانه آنتن شبکه دو می‌شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، در تازه‌ترین قسمت از برنامه «مدار بسته»، حسین رفیعی همراه با شهرام شکیبا (مجری، بازیگر، طنزپرداز و شاعر) گفت‌وگویی صمیمانه و شنیدنی خواهند داشت.شکیبا متولد ۱۷ آبان ۱۳۵۱ ، منتقد سینما، شاعر طنزپرداز، مجری و بازیگر است. وی تاکنون در جشنواره‌های ادبی و طنز مختلفی به عنوان داور یا ناظر شرکت داشته‌ است. شکیبا در مجموعه هایی مانند دودکش ۲ ، نوار زرد ۲ و… بازی و برنامه هایی مانند مسابقه ثانیه، اثر انگشت و … را اجرا کرده است.

همچنین دوربین مخفیِ سطح شهر این قسمت از برنامه با حضور محمد شعبان پور و حسین رفیعی است که در میان مردم حاضر می‌شود تا بر اساس موضوع برنامه به طرح سؤال از مردم بپردازند و بازخورد آنها را برای مخاطبان به نمایش بگذارند.

برنامه «مدار بسته» کاری از گروه اجتماعی اقتصادی شبکه دو به تهیه‌کنندگی محسن فراهانی و مهدی مستوفی اردکانی، کارگردانی علی فراهانی صدر و اجرای حسین رفیعی است که تازه ترین قسمت آن با حضور شهرام شکیبا ، یکشنبه ۱۶ اردیبهشت حوالی ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار