رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳
  • السبت ۱۳ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Saturday 20 July

پخش برنامه زنده «نوسان» از هفته جاری مجددا آغاز شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، «نوسان» مجموعه‌ای از مستندهای ۱۵ الی ۲۰ دقیقه ای با موضوعات بین المللی روز است که هر شب بعد از خبر ۲۰:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می‌شود. این برنامه از آغاز عملیات «طوفان الاقصی» […]

پخش برنامه زنده «نوسان» از هفته جاری مجددا آغاز شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، «نوسان» مجموعه‌ای از مستندهای ۱۵ الی ۲۰ دقیقه ای با موضوعات بین المللی روز است که هر شب بعد از خبر ۲۰:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می‌شود. این برنامه از آغاز عملیات «طوفان الاقصی» به صورت ویژه به موضوع حملات رژیم صهیونیستی به غزه و همچنین بازتاب جهانی کشتار مردم بیگناه این منطقه و مظلومیت آنها پرداخته است.در این برنامه، موضوعات در دسته‌بندی‌های مختلفی همچون فرهنگی هنری، سیاسی، علمی، نظامی، اجتماعی و… مورد توجه قرار می‌گیرد؛ و استفاده از بخش‌های مختلف تولیدی و آرشیوی و تمهیدات فنی به همراه پرداختی متفاوت، از دیگر ویژگی‌های برنامه «نوسان» است.

«نوسان» کاری از گروه اجتماعی اقتصادی شبکه دو سیما به کارگردانی قاسم عوض‌بیگی است که هر شب حوالی ساعت ۲۱ روانه آنتن شبکه دو سیما می‌شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار