رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 31 خبر


  • یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳
  • الأحد ۱۴ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Sunday 21 July

برنامه تلویزیونی «امتداد» با موضوع بررسی اندیشه‌ای و فلسفی فرهنگ عامه از فردا ۲۱ اردیبهشت روی آنتن شبکه چهار می‌رود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، برنامه تلویزیونی «امتداد»، محصول مرکز سیمرغ، به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مهدی انصاری و سردبیری سیدعرفان حسینی از جمعه ۲۱ اردیبهشت ماه پخش خود را از […]

برنامه تلویزیونی «امتداد» با موضوع بررسی اندیشه‌ای و فلسفی فرهنگ عامه از فردا ۲۱ اردیبهشت روی آنتن شبکه چهار می‌رود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، برنامه تلویزیونی «امتداد»، محصول مرکز سیمرغ، به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مهدی انصاری و سردبیری سیدعرفان حسینی از جمعه ۲۱ اردیبهشت ماه پخش خود را از شبکه چهار سیما آغاز می‌کند.بدین ترتیب این برنامه گفتگومحور به میزبانی رامین پورمند که در ۲۶ قسمت ۵۵ دقیقه‌ای تولید شده است، هر هفته روزهای جمعه ساعت ۱۶ روی آنتن می‌رود.

همزمان با مشخص شدن زمان پخش «امتداد»، از لوگو و تیزر این برنامه که طراحی و ساخت آن به ترتیب برعهده میثم گلبابایی و محمد جعفری بوده است، رونمایی شد.

این برنامه با نگاهی کلی به اندیشه‌های غرب و شرق، به بررسی اندیشه‌ای و فلسفی حوزه‌های مختلف فرهنگ عامه با بهره‌گیری از نظرات کارشناسان این حوزه و با بررسی ۲۶ کتاب با عنوان کلی «فرهنگ عامه و فلسفه» که به محصولات فرهنگی، هنری و رسانه‌ای اشاره دارند و بیشتر در ایران شناخته شده‌اند، می‌پردازد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار