رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 25 خبر


  • چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳
  • الأربعاء ۱۷ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Wednesday 24 July

مجموعه تلویزیونی «سرگردان» اثری از کره جنوبی در ۱۶ قسمت با ژانر رمانتیک، اکشن و هیجان انگیز از یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه، هر شب حوالی ساعت ۲۳ به روی آنتن افق سیما می‌رود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، سری اول مجموعه تلویزیونی «سرگردان» به کارگردانی یو این شیک و نویسندگی […]

مجموعه تلویزیونی «سرگردان» اثری از کره جنوبی در ۱۶ قسمت با ژانر رمانتیک، اکشن و هیجان انگیز از یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه، هر شب حوالی ساعت ۲۳ به روی آنتن افق سیما می‌رود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، سری اول مجموعه تلویزیونی «سرگردان» به کارگردانی یو این شیک و نویسندگی جانگ یونگ چول و جونگ کیونگ سون با ژانر رمانتیک اکشن و هیجان انگیز در سال ۲۰۱۹ در کشور‌های کره جنوبی، پرتغال و مراکش ساخته شد.بی‌خانمان سریال کره‌ای در ژانر اکشن و عاشقانه است که در آن چا دال گون (لی سونگی) که رویای بازیگر اکشن شدن رو در سر داره از یک حادثه هواپیما جون سالم به در میبره و مسیر زندگیش تغییر میکنه و درگیر توطئه‌های پنهان میشه و قصد داره فساد ملی رو آشکار کنه؛ گوهاری (سوزی) برای حمایت از مادر و خواهر کوچک ترش بدنبال به دست آوردن شغل ثابت افسر عمومی هست که در نهایت به عنوان مامور nis استخدام میشود.

در ادامه داستان، آنها هر چه به حقیقت نزدیکتر می‌شوند درگیر توطئه‌های پنهان می‌شوند، که تاریک‌تر و شوم‌تر از آنچه انتظار داشتند هستند. آنها سعی می‌کنند حقیقت را روشن کنند و از همدستی دولت و افراد قدرتمند دیگر در این جنایت پرده‌برداری کنند.

رویکرد سریال سرگردان علاوه بر جنبه‌ی سرگرمی که با صحنه‌های اکشن و هیجانی بسیار بر روی آن کار شده، آشکار سازی فساد سازمان یافته در ساختار سیاسی کره است. در جا‌هایی نیز به ارتباط این سیاست به قدرت جهانی نیز اشاره می‌شود.

مجموعه تلویزیونی «سرگردان» در ۱۶ قسمت با ژانر رمانتیک، اکشن و هیجان انگیز از یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه، هر روز حوالی ساعت ۲۳ به روی آنتن افق سیما می‌رود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار