رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 20 خبر


  • جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳
  • الجمعة ۱۲ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Friday 19 July

سریال یزدی «پشت پرده» به زودی از اول خردادماه ، شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۱:۱۵ به روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود. سریال پشت‌پرده با رویکرد معرفی سبک زندگی، فرهنگ و هویت یزدی‌ها به تولید رسیده است. هدف‌گذاری اصلی این سریال، پرداختن به موضوع فرزندآوری و بحران کاهش جمعیت است به‌طوری‌که در این سریال تلاش شده مخاطب با […]

سریال یزدی «پشت پرده» به زودی از اول خردادماه ، شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۱:۱۵ به روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود.

سریال پشت‌پرده با رویکرد معرفی سبک زندگی، فرهنگ و هویت یزدی‌ها به تولید رسیده است.

هدف‌گذاری اصلی این سریال، پرداختن به موضوع فرزندآوری و بحران کاهش جمعیت است به‌طوری‌که در این سریال تلاش شده مخاطب با مساله فرزندآوری درگیر شود.

این سریال داستان و چالش دو خانواده است که یکی برای انجام عمل آی‌وی‌اف و دیگری برای یک سفر تفریحی در ایام نوروز، به یزد سفر کرده‌اند. خانواده معلم، نماینده قشر معلم‌هاست و در مسیر ایفای نقش‌های خود به موضوعاتی نظیر عدالت آموزشی، مسائل معلمان و نقش معلم در چرخه حکمرانی می‌پردازد.

بسیاری از مجموعه‌های تلویزیونی در تهران روایت می‌شوند ولی «پشت پرده» تلاشی است برای روایت قصه زندگی امروز، در اتمسفری متفاوت از آنچه تاکنون مخاطبان شبکه‌های سراسری بیننده آن بوده‌اند. به همین خاطر در داستان این سریال، موقعیت شهر یزد و تقابل دو فرهنگ اصیل ایرانی و فرهنگ امروزی‌شده شهری را شاهد هستیم؛ یک خانواده تهرانی و یک خانواده یزدی که هر کدام سنت‌ها و آداب خود را در این سریال نمایندگی می‌کنند.

در خلال داستان‌های هر قست، به موضوعات مختلف اجتماعی نیز اشاره شده و با توجه به اینکه سریال، کمدی موقعیت است، به سوژه‌های روز پرداخته شده و با آنها شوخی شده است.

در این سریال، رضا شفیعی‌جم، مریم کاویانی، جواد خواجی و برخی بازیگران استانی یزد به ایفای نقش پرداخته‌اند. سریال «پشت پرده» به کارگردانی و حضور جمعی از بازیگران یزدی و ملی تولید شده است.

سریال ۲۸ قسمتی «پشت پرده» به کارگردانی حاجی غلامی و تهیه‌کنندگی مصطفی رضوانی از اول خردادماه سال جاری، شنبه تا چهارشنبه حوالی ساعت ۲۱:۱۵ به روی آنتن شبکه دوم سیما می‌رود.

منبع: ایرنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار