رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳
  • الخميس ۱۸ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Thursday 25 July

برنامه «تهرانگرد» این هفته جمعه ۱۱ خرداد ساعت ۲۲ به شهرستان اسلامشهر می رود تا مخاطبان را با آثار تاریخی، مناطق گردشگری مذهبی و طبیعی این شهرستان آشنا نماید. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، شهرستان اسلامشهر با آثاری تاریخی مثل تپه مافین که مربوط به هزاره ۵ و ۴ قبل […]

برنامه «تهرانگرد» این هفته جمعه ۱۱ خرداد ساعت ۲۲ به شهرستان اسلامشهر می رود تا مخاطبان را با آثار تاریخی، مناطق گردشگری مذهبی و طبیعی این شهرستان آشنا نماید.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، شهرستان اسلامشهر با آثاری تاریخی مثل تپه مافین که مربوط به هزاره ۵ و ۴ قبل میلاد است، یکی از مناطق باقدمت تهران و البته ایران به شمار می‌رود.تعدد آثار تاریخی مثل تپه چیچکلو و  واوان در این شهرستان، آن را به یکی از مناطق مورد علاقه گردشگران و به خصوص علاقه‌مندان به تاریخ تبدیل کرده است.
علاوه بر این آثار تاریخی، مزرعه گیاهان دارویی یکی از جاذبه کشاورزی در شهرستان اسلامشهر است. مزرعه‌ای مملو از گیاهانی که هرکدامشان علاوه بر زیبایی ظاهری خواص درمانی را هم در خود جای داده‌اند.
صنعت اسلامشهر هم از نگاه دوربین «تهرانگرد» دور نمانده و در بخش دیگری از برنامه تصاویری از کارخانه بسته بندی مواد غذایی به نمایش در خواهد آمد و بخش آخر برنامه هم به یک مجموعه تولید آکواریوم و ماهی‌های زینتی اختصاص پیدا کرده است.
برنامه «تهرانگرد» کاری از گروه شهرستان ها به تهیه کنندگی سجاد مشحون است که جمعه‌ ها ساعت ۲۲ از شبکه تهران پخش خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار