رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 31 خبر


  • یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳
  • الأحد ۱۴ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Sunday 21 July
همزمان با حضور در جشنواره فیلم شانگهای

پوستر «مرثیه‌ای برای ایل» فیلم رونمایی شد

همزمان با حضور «مرثیه‌ای برای ایل» در جشنواره فیلم شانگهای از پوستر فیلم رونمایی شد فیلم مستند «مرثیه‌ای برای ایل» به کارگردانی مرجان خسروی بالدی به جشنواره فیلم شانگهای راه یافت. به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم مستند بلند «مرثیه‌ای برای ایل» به کارگردانی مرجان خسروی بالدی و تهیه‌کنندگی میلاد […]

همزمان با حضور «مرثیه‌ای برای ایل» در جشنواره فیلم شانگهای از پوستر فیلم رونمایی شد
فیلم مستند «مرثیه‌ای برای ایل» به کارگردانی مرجان خسروی بالدی به جشنواره فیلم شانگهای راه یافت.
به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم مستند بلند «مرثیه‌ای برای ایل» به کارگردانی مرجان خسروی بالدی و تهیه‌کنندگی میلاد خسروی بالدی در اولین حضور جهانی خود، در بخش رقابت اصلی بیست و ششمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم شانگهای به نمایش در خواهد آمد؛ همزمان با این رویداد از پوستر فیلم به طراحی احسان برآبادی نیز رونمایی شد.
جشنواره بین‌المللی فیلم شانگهای  SIFFدر سال ۱۹۹۴ توسط فدراسیون بین‌المللی انجمن‌های تهیه‌کنندگان فیلم به عنوان اولین و تنها جشنواره بین‌المللی فیلم‌های بلند رقابتی در چین تایید شد. این رویداد بر جوایز، بازارها، انجمن‌ها و رویدادهای مرتبط با فیلم تمرکز دارد تا ضمن فراهم کردن بستری بین‌المللی، توسعه صنعت فیلم چین و سایر کشورها را ارتقا دهد.

بیست و ششمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم شانگهای تاریخ ۱۴ تا ۲۳ ژوئن ۲۰۲۴ (۲۵ خرداد تا ۳ تیر ۱۴۰۳) در شهر شانگهای چین برگزار خواهد شد.
«مرثیه‌ای برای ایل»، اولین فیلم مستند بلند مرجان خسروی بالدی است که با روایت زندگی یک زن بختیاری «هاجر فرامرزی‌لک» به تاثیر مدرنیته بر فرهنگ کوچ‌نشینی عشایر می‌پردازد. این فیلم، تولید مشترک ایران، اسپانیا و قطر است و تولید آن بیش از ۶ سال، طول کشیده است.
عوامل فیلم«مرثیه‌ای برای ایل» عبارتند از:
کارگردان: مرجان خسروی بالدی، تهیه‌کننده: میلاد خسروی بالدی، محصول مشترک ایران، اسپانیا و قطر، فیلم‌برداران: مهدی آزادی، محمد قلی‌پور، تدوین: لقمان سخنور، طراحی و ترکیب صدا: آرش قاسمی، اصلاح رنگ و نور: برنا جمشیدی، حمیدرضا فطورچیان، صدابرداران: عباس رفیعی، مهدی خسروی، مدیر تولید: ناصر قائدی، مدیر هماهنگی: جواد یوسفی، موسیقی: مهدی خسروی ، عکاس: شهلا خدادادی، دستیار تدوین: سمانه میقانی‌، هماهنگی: علیرضا بالیپور، ساخت تیزر: امید میرزایی، طراح پوستر: احسان برآبادی و مشاور رسانه‌ای: علی کشاورز

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار