رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 16 خبر


  • شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳
  • السبت ۶ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Saturday 13 July

دبیرخانه بیست و دومین جشنواره ملی رسانه‌های ایران با شعار «فردا خبریست!» و با ادای احترام به «شهدای خدمت» آغاز به کار کرد. به گزارش سینماخانه و به نقل از ستاد ارتباطات و اطلاع‌رسانی بیست و دومین جشنواره ملی رسانه‌های ایران؛ جشنواره ملی رسانه‌های ایران که سال گذشته بعد از وقفه‌ای ده ساله فعالیت خود […]

دبیرخانه بیست و دومین جشنواره ملی رسانه‌های ایران با شعار «فردا خبریست!» و با ادای احترام به «شهدای خدمت» آغاز به کار کرد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از ستاد ارتباطات و اطلاع‌رسانی بیست و دومین جشنواره ملی رسانه‌های ایران؛ جشنواره ملی رسانه‌های ایران که سال گذشته بعد از وقفه‌ای ده ساله فعالیت خود را از سر گرفته بود، بیست و دومین دوره خود را با آغاز به کار دبیرخانه این رویداد و با ادای احترام به روح بلند شهید آیت‌الله ابراهیم رییسی و همراهان شهیدش در حادثه سقوط بالگرد برگزار می‌کند.

بیست و دومین جشنواره ملی رسانه‌های ایران با شعار «فردا خبریست!» برگزار خواهد شد و ایده کلی آن انگیزه‌بخشی برای حرکت از قالب‌ و محتواهای سنتی اطلاع‌رسانی به سمت تحولات نوین رسانه است.

دبیری این رویداد را مهدی عرفاتی برعهده دارد و زمان برگزاری اختتامیه آن ۱۷ مرداد ۱۴۰۳ همزمان با روز خبرنگار خواهد بود.

گفتنی است فراخوان بیست و دومین جشنواره ملی رسانه‌های ایران طی روزهای آینده در سایت جشنواره به نشانی www.pressfestival.ir منتشر خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار