رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 32 خبر


  • یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳
  • الأحد ۱۴ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Sunday 21 July

تیزر جدید مجموعه فانتزی «هیس، هیچی نیس!» رونمایی شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، با پخش ۱۶ قسمت از سریال «هیس، هیچی نیس!» به کارگردانی حسین حقانی این مجموعه تاریخی فانتزی این روزها به نیمه رسیده است.این مجموعه که از شبکه دو سیما و شبکه امید روی آنتن می‌رود امشب […]

تیزر جدید مجموعه فانتزی «هیس، هیچی نیس!» رونمایی شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، با پخش ۱۶ قسمت از سریال «هیس، هیچی نیس!» به کارگردانی حسین حقانی این مجموعه تاریخی فانتزی این روزها به نیمه رسیده است.این مجموعه که از شبکه دو سیما و شبکه امید روی آنتن می‌رود امشب به قسمت ۱۷ رسیده است و به تازگی تیزر جدید مجموعه رونمایی شد که توسط میثم نیک‌فر ساخته شده است. در این تیزر بخش هایی از پشت صحنه و روند ساخت مجموعه نیز دیده می شود.

«هیس، هیچی نیس!» که با اقتباسی از مجموعه کتاب «سرگذشت استعمار» به نویسندگی مهدی میرکیایی ساخته شده است شنبه، یکشنبه و دوشنبه ساعت ۱۸ از شبکه دو سیما و چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه حوالی ساعت ۲۱ از شبکه امید پخش می‌شود و بازیگران آن استعداها و حرفه ای های تئاتر شهرهای مختلف کشور هستند.

در این مجموعه حمیدرضا عطارد تهیه‌کننده، زینب یزدانی سرپرست پژوهشگران، مجید بخششیان سرپرست نویسندگان و مهناز رودساز نویسنده فیلمنامه است.

«هیس، هیچی نیس!» نخستین محصول مرکز تولیدات نوجوان سوره است که توسط سازمان سینمایی سوره برای مخاطب نوجوان تولید شده است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار