رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 16 خبر


  • شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳
  • السبت ۶ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Saturday 13 July

فیلم‌های انجمن سینمای جوانان ایران در هاشور، تیوال و فیلم نت؛ در ادامه اکران‌های آنلاین بسته‌های فیلم کوتاه انجمن سینمای جوانان ایران، ۴ فیلم از روز سه‌شنبه ۱۵ خردادماه ۱۴۰۳ با ژانرهایی متفاوت، در پلتفرم‌های هاشور، تیوال و فیلم‌‎نت به‌نمایش گذاشته می‌شوند. به‌گزارش سینماخانه و به نقل از روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، امور پخش […]

فیلم‌های انجمن سینمای جوانان ایران در هاشور، تیوال و فیلم نت؛
در ادامه اکران‌های آنلاین بسته‌های فیلم کوتاه انجمن سینمای جوانان ایران، ۴ فیلم از روز سه‌شنبه ۱۵ خردادماه ۱۴۰۳ با ژانرهایی متفاوت، در پلتفرم‌های هاشور، تیوال و فیلم‌‎نت به‌نمایش گذاشته می‌شوند.
به‌گزارش سینماخانه و به نقل از روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، امور پخش انجمن سینمای جوانان ایران، بسته فیلم کوتاه منتخب از تولیدات انجمن سینمای جوانان را برای نمایش آنلاین در پلتفرم‌‌های هاشور، تیوال و فیلم‌نت، از روز سه‌شنبه ۱۵ خرداد‌ماه ۱۴۰۳ به صورت فروشی و اشتراکی در دسترس مخاطبان فیلم کوتاه قرار می‌دهد.
چهار اثر این بسته که در ادامه اکران‌های آنلاین فیلم کوتاه انجمن سینمای جوانان ایران در پلتفرم‌های هاشور، تیوال و فیلم نت در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرند عبارت‌اند از:
«سنگ پشت» به‌کارگردانی امیررضا جلالیان در ژانر راز آلود میثم جمالی و انجمن سینمای جوانان ایران ساخته شده است. در خلاصه داستان آمده است: مردی می میرد. پسر او برای شرکت در مراسم، دو روز از پادگان مرخصی می‌گیرد.
«نچرال » به‌کارگردانی مهدی یزدانی و محمدحسین اثنی عشری و تهیه کنندگی محمد اثنا اثر دیگر این بسته است. این داستان روایت احد، پسری حدودا ۲۵ ساله و آبدارچی یک شرکت مد و لباس است او عاشق مدیر هنری آن مجموعه به اسم سرمه شده است و …
«زخم ترس» به‌نویسندگی و کارگردانی بیژن بیات، محصول تولید شده انجمن سینمای جوانان اراک که موفق به کسب جایزه ویژه هیات داوران جشنواره گندم طلایی ترکیه شده بود نیز فیلم سوم بسته این ماه خواهد بود.
شهریار همتی، کبریا ابوالمعصومی، امید عباسی، مهدی مهرابی، محمد محمدی وعباس سلطانی، بازیگران این فیلم کوتاه هستند.
«بعدی» به‌نویسندگی و کارگردانی سعید صادقی سرارودی و تهیه کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران با ژانری فانتزی چهارمین اثر بسته آنلاین و اشتراکی این پلتفرم‌ها خواهد بود.
این فیلم کوتاه داستان عکاسی است که همه مشتریان خود را به یک شکل در آورده و از آن‌ها عکس می‌گیرد.
گفتنی است از این پس علاقه‌مندان می‌توانند آثار تازه‌تری از تولیدات انجمن سینمای جوانان ایران را در سه پلتفرم هاشور، تیوال و فیلم‌نت تماشا کنند. زمان آغاز نمایش آثار بعدی نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار