رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 20 خبر


  • جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳
  • الجمعة ۱۲ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Friday 19 July

برنامه «بالان» با محوریت امید، امیدواری و بالندگی، هر روز ساعت ۱۵:۰۰ از شبکه آموزش سیما پخش خواهد شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این برنامه با دعوت از چهره های شناخته شده دانشگاهی، نخبگان، ورزشکاران، بازیگران سینما و تلویزیون و …. تلاش می‌کند با پرهیز از کلیشه‌های رایج و […]

برنامه «بالان» با محوریت امید، امیدواری و بالندگی، هر روز ساعت ۱۵:۰۰ از شبکه آموزش سیما پخش خواهد شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این برنامه با دعوت از چهره های شناخته شده دانشگاهی، نخبگان، ورزشکاران، بازیگران سینما و تلویزیون و …. تلاش می‌کند با پرهیز از کلیشه‌های رایج و نصیحت‌محور، مخاطب را در بوته آگاهی، داوری و انتخاب قرار دهد.یکی از ویژگی‌های این مجموعه استفاده از آیتم‌های متنوع در آن است، از بخش‌های نمایشی کوتاه در ابتدای برنامه که با بازسازی موضوع محوری هر قسمت مخاطب را در شرایط انطباق، همذات‌پنداری و همراهی قرار می‌دهد تا معرفی چهره ها، فیلم های سینمایی، مستند و گفتگوهای صمیمانه با مردم که همه آنها در ارتباط با موضوع هر قسمت از برنامه طراحی شده‌اند.

مجموعه ترکیبی «بالان» به تهیه‌کنندگی وحید رستگار رامشه هر روز  ساعت ۱۵:۰۰ از شبکه آموزش سیما پخش می‌ شود.تکرار این برنامه ساعت ۲:۰۰ بامداد می باشد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار