رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳
  • الأربعاء ۱۷ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Wednesday 24 July

برنامه تهران ۲۰ شبکه تهران در آستانه برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، میزبان نمایندگان هر یک از کاندیداهای ریاست جمهوری خواهد بود. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی شبکه تهران، برنامه تهران۲۰، قرار است ۶ برنامه آتی خود را از امشب شنبه ۲۶ خرداد تا یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳ به حضور […]

برنامه تهران ۲۰ شبکه تهران در آستانه برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، میزبان نمایندگان هر یک از کاندیداهای ریاست جمهوری خواهد بود.
به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی شبکه تهران، برنامه تهران۲۰، قرار است ۶ برنامه آتی خود را از امشب شنبه ۲۶ خرداد تا یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳ به حضور نمایندگان ریاست جمهوری اختصاص دهد و این ۶ برنامه با محوریت تشریح و تبیین برنامه های نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری برای شهروندان پایتخت و «زندگی در استان تهران و کلان شهر تهران» روی آنتن می‌رود.
همچنین معضلات و مشکلات ثابت کلانشهری چون تهران روی میز تهران بیست قرار دارد. ترافیک تهران، آلودگی هوا و محیط زیست، ساختمان‌های نا ایمن، قیمت و اجاره بهای مسکن در پایتخت، وضعیت آسیب‌های اجتماعی در پایتخت، طرح تعویض خودرو های فرسوده و… با حضور نمایندگان هر یک از کاندیدهای انتخابات ریاست جمهوری مورد بررسی و تحلیل قرار می گیرد.
عوامل برنامه تهران ۲۰ با اختصاص زمان و فرصت برابر به هر یک از نماینده نامزدها فرصتی ایجاد می کند تا مخاطبان با برنامه‌های هر یک از نامزدهای ریاست جمهوری آشنا شوند.
«برنامه تهران ۲۰» ویژه انتخابات ریاست جمهوری به تهیه‌کنندگی مجتبی احمدی و اجرای علی مروی تا ۲ روز مانده به انتخابات ریاست جمهوری روی آنتن شبکه تهران می‌رود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار