رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳
  • الأربعاء ۱۷ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Wednesday 24 July

شست نقد و بررسی فیلم سینمایی «زنانی که با گرگ‌ها دویده‌اند» یکشنبه ۳ تیر در پردیس سینمایی چارسو برگزار می‌شود. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی گروه سینمایی «هنروتجربه»، فیلم سینمایی «زنانی که با گرگ‌ها دویده‌اند» به کارگردانی و نویسندگی امیر اطهر سهیلی و تهیه‌کنندگی محمدرضا شریف‌الدین و با هنرمندی لعیا زنگنه در گروه سینمایی […]

شست نقد و بررسی فیلم سینمایی «زنانی که با گرگ‌ها دویده‌اند» یکشنبه ۳ تیر در پردیس سینمایی چارسو برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی گروه سینمایی «هنروتجربه»، فیلم سینمایی «زنانی که با گرگ‌ها دویده‌اند» به کارگردانی و نویسندگی امیر اطهر سهیلی و تهیه‌کنندگی محمدرضا شریف‌الدین و با هنرمندی لعیا زنگنه در گروه سینمایی «هنروتجربه» در حال اکران است.

نشست نقد و بررسی این فیلم روز یکشنبه ۳ تیر در پردیس سینمایی چارسو با حضور سازندگان اثر و محمدتقی فهیم منتقد سینما برگزار می‌شود.

در این برنامه از ساعت ۱۶ فیلم به نمایش در می‌آید و نشست نقد و بررسی پس از پایان نمایش فیلم از حدود ساعت ۱۸ آغاز خواهد شد. حضور در این مراسم برای علاقه‌مندان آزاد است.

در خلاصه داستان فیلم سینمایی «زنانی که با گرگ‌ها دویده‌اند» آمده است: «هزاران سال قبل یونس شک می‌کند، می‌لغزد و آنجا که باید داستانش در اوج تمام شود طعمه ماهی می‌گردد و شکم ماهی آغاز داستان یونس می‌شود. اکنون هزاران سال بعد ژاله شک می‌کند، می‌لغزد و آنجا که باید داستانش در اوج تمام شود «زنانی که با گرگ‌ها می‌دوند» آغاز می شود.»

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار