رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳
  • الإثنين ۱۵ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Monday 22 July

«ماجرا» دو برنامه ویژه عید سعید غدیر خم و واقعه هفتم تیر را به روی آنتن شبکه چهار می برد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، ویژه برنامه عید سعید غدیر خم از مجموعه برنامه های گفتگو محور «ماجرا» با عنوان «نقش مردم در پیشرانی راهبردهای حکومت دینی» در روز دوشنبه ۴ […]

«ماجرا» دو برنامه ویژه عید سعید غدیر خم و واقعه هفتم تیر را به روی آنتن شبکه چهار می برد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، ویژه برنامه عید سعید غدیر خم از مجموعه برنامه های گفتگو محور «ماجرا» با عنوان «نقش مردم در پیشرانی راهبردهای حکومت دینی» در روز دوشنبه ۴ تیر با حضورمحمد عشایری منفرد عضو هیئت علمی جامعه المصطفی و ویژه برنامه هفتم تیر، در دو قسمت با عنوان «اندیشه های بهشتی» در روزهای سه شنبه و چهارشنبه، ۵ و ۶ تیر، در ساعت ۲۲:۳۰ به روی آنتن شبکه می رود.

ویژه برنامه «هفتم تیر» در دو قسمت ارائه می شود. در قسمت اول با موضوع «نقش احزاب در تحولات سیاسی کشور»، مهدی سراج به عنوان کارشناس در برنامه حضور دارد و در قسمت دوم و در آستانه انتخابات ریاست جمهوری، برنامه با موضوع «رئیس جمهور مطلوب» با حضور حامد نیکو نهاد روانه آنتن  می شود.

مجموعه برنامه گفتگو محور«ماجرا» درنگی است در وقایع مهم تاریخ بویژه تاریخ صدر اسلام وانقلاب اسلامی، که با حضور اندیشنمدان حوزه تاریخ در مناسب های مهم تهیه و تقدیم بینندگان شبکه چهار می شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار