رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳
  • الخميس ۱۸ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Thursday 25 July

سریال کوتاه پنج قسمتی «آخرین ایست بازرسی» پیرامون مقاومت مردم لبنان، به کارگردانی محمدهادی ناییجی و تهیه کنندگی سعید سعدی شنبه تا چهارشنبه حوالی ساعت ۲۳ به روی آنتن افق سیما می‌رود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، سریال «آخرین ایست بازرسی» یک مجموعه تلویزیونی کوتاه محصول سال ۱۳۹۱ به کارگردانی، […]

سریال کوتاه پنج قسمتی «آخرین ایست بازرسی» پیرامون مقاومت مردم لبنان، به کارگردانی محمدهادی ناییجی و تهیه کنندگی سعید سعدی شنبه تا چهارشنبه حوالی ساعت ۲۳ به روی آنتن افق سیما می‌رود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، سریال «آخرین ایست بازرسی» یک مجموعه تلویزیونی کوتاه محصول سال ۱۳۹۱ به کارگردانی، نویسندگی محمدهادی نائیجی و تهیه‌کنندگی می‌باشد. این مجموعه در ۵ قسمت تهیه شد. این سریال به سفارش مرکز فیلم و سریال معاونت برون مرزی ساخته و از شبکه آی‌فیلم پخش شد.«آخرین ایست بازرسی»، روایتگر زندگی خانواده‌ای است که در سال‌های اشغال جنوب لبنان توسط اسرائیل، درگیر ماجراهایی می‌شوند. مالک، پدر خانواده، توسط مأموران لبنانی که به اسرائیل خدمت می‌کنند؛ دستگیرشده و دخترش لیال برای خبر گرفتن از او به پایگاه نظامی می‌رود. رئیس پایگاه از لیال می‌خواهد تا در قبال آزادی پدرش، یکی نزدیکانش را که از اعضای جبهه مقاومت است به آنان تحویل دهد.

علاقه‌مندان می‌توانند این سریال را شنبه تا چهارشنبه حوالی ساعت ۲۳ از قاب شبکه افق سیما به تماشا بنشینند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار