رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 7 خبر


  • جمعه ۲۲ تیر ۱۴۰۳
  • الجمعة ۵ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Friday 12 July

فیلم سینمایی «اسید» با گویندگی ۲۴ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این سینمایی در گونه درام و علمی تخیلی محصول فرانسه در سال ۲۰۲۳ قرار است از شبکه چهار سیما پخش شود.مدیر […]

فیلم سینمایی «اسید» با گویندگی ۲۴ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این سینمایی در گونه درام و علمی تخیلی محصول فرانسه در سال ۲۰۲۳ قرار است از شبکه چهار سیما پخش شود.مدیر دوبله این سینمایی کریم بیانی و صدابردار آن روژین جشن سده است. شیلا آژیر، رضا آفتابی، رضا الماسی، دانیال الیاسی، ناهید امیریان، علی بیگ محمدی، فریناز ثریا، ارسلان جولایی، شراره حضرتی، نفیسه زاجکانیها، مریم شاهرودی، داود شعبانی نصر، پریا شفیعیان، زهره شکوفنده، خشایار شمشیرگران، محمد صادقیان، بهروز علی محمدی، کوروش فهیمی، امیرصالح کسروی، علی منصوری راد، بهمن هاشمی، حسین نورعلی، نازنین یاری و کریم بیانی صداپیشه های این اثر بوده اند.

در این فیلم خواهیم دید: بعد از اینکه بارانی فوق‌ اسیدی و کشنده شروع به باریدن می‌کند، زندگی مردی به نام «میشال» که از همسرش جدا شده، با زنی به نام «کارین» ازدواج کرده و دختری به نام «سلما» دارد کاملا تغییر می کند، و تبدیل به تنازع برای بقا می‌شود، جایی که میشال و سلما و همسر سابقش «اِلیز» باید از دست باران فرار کنند.

فیلم تقابل انسان با طبیعت قهار را به تصویر می‌کشد. داستان سیر جالبی دارد، و از یک سری مسائل روزمره‌ و پیش‌پاافتاده، مثل اعتصاب کارفرما و دعواهای روزمره وارد مشکلات جدی‌تری نظیر باران فوق‌اسیدی کشنده می‌شود، و به یکباره حال و هوای معمولی فیلم جایش را به فیلمی پر از دلهره و تعلیق می‌دهد که در نوع خود جالب توجه است. فیلم نامزد ۳ جایزه از جشنواره های مختلف از جمله نامزد بهترین جلوه های ویژه در جوایز سزار شده است.

شبکه‌ی چهار، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته است و پس از طی مراحل تایید و روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله این عنوان برای مخاطبان این شبکه پخش خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار