رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳
  • الجمعة ۱۲ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Friday 19 July

الهام مصطفوی تهیه‌کننده رادیو اقتصاد بیان کرد که برنامه «چرخ زندگی» با هدف ترویج و آموزش مهارت‌های زندگی و آموزش سواد مالی پخش می‌شود. الهام مصطفوی تهیه‌کننده مجله رادیویی «چرخ زندگی» درباره این برنامه بیان کرد: «چرخ زندگی» برنامه‌ای خانواده محور است که محتوای آن براساس ۴ بخش طراحی شده است؛ این بخش‌ها شامل وضعیت […]

الهام مصطفوی تهیه‌کننده رادیو اقتصاد بیان کرد که برنامه «چرخ زندگی» با هدف ترویج و آموزش مهارت‌های زندگی و آموزش سواد مالی پخش می‌شود.

الهام مصطفوی تهیه‌کننده مجله رادیویی «چرخ زندگی» درباره این برنامه بیان کرد: «چرخ زندگی» برنامه‌ای خانواده محور است که محتوای آن براساس ۴ بخش طراحی شده است؛ این بخش‌ها شامل وضعیت مالی، سبک زندگی، تربیت اقتصادی و رشد شخصی و حرفه‌ای می‌شود که به تعبیری چرخ‌های پیشرفت زندگی در بُعد اقتصادی و اجتماعی هستند.

تهیه‌کننده رادیو اقتصاد در توضیح ساختار برنامه ادامه داد: ما در بخش وضعیت مالی، دارایی و درآمد خانواده را مورد توجه قرار می‌دهیم و در قسمت سبک زندگی، به عادات و رفتارهایی می‌پردازیم که بر سلامت جسمی و روانی افراد و الگوی مصرف آنها تاثیرگذار است.

وی اضافه کرد: مباحث تربیت اقتصادی، بیشتر بر نحوه تربیت فرزندان برای جهت‌دادن به انتخاب و تصمیمات اقتصادی آنها متمرکز است و صفحه‌ای از مجله را نیز به رشد و توسعه شخصی و حرفه‌ای اختصاص داده‌ایم که مهارت‌های مورد نیاز برای مدیریت اقتصادی اثربخش در خانواده را معرفی می‌کند.

مصطفوی یادآور شد: از آنجا که تمرکز بیش ازحد بر برخی جنبه‌های زندگی و غافل‌شدن از جنبه‌های دیگر، توازن چرخ‌های زندگی را برهم زده و مانع پیشرفت خانواده خواهد شد، کارشناسان برنامه در جهت ایجاد یک دیدگاه متعادل و عملکرد صحیح برای مدیریت اقتصادی خانواده، راهکارهایی را ارائه می‌کنند.

برنامه زنده «چرخ زندگی» به تهیه‌کنندگی الهام مصطفوی، پنجشنبه‌ها ساعت ۱۰ به مدت ۵۰ دقیقه روی موج اف‌ام ردیف ۹۸ مگاهرتز از رادیو اقتصاد پخش می‌شود.

منبع: سوره سینما

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار