رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 7 خبر


  • جمعه ۲۲ تیر ۱۴۰۳
  • الجمعة ۵ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Friday 12 July

برنامه «تهرانگرد» با رویکرد معرفی جاذبه های استان تهران جمعه ۲۲ تیرماه ساعت ۲۲ به شهرستان ری می رود تا مخاطبان را با قدمت تاریخی این قطب گردشگری پایتخت آشنا نماید. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، شهرستان ری، یکی از قطب های گردشگری تاریخی تهران است که وجود آثاری تاریخی […]

برنامه «تهرانگرد» با رویکرد معرفی جاذبه های استان تهران جمعه ۲۲ تیرماه ساعت ۲۲ به شهرستان ری می رود تا مخاطبان را با قدمت تاریخی این قطب گردشگری پایتخت آشنا نماید.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، شهرستان ری، یکی از قطب های گردشگری تاریخی تهران است که وجود آثاری تاریخی از جمله چشمه علی، باروی ری، آتشکده ری، استودان گبرها واقع در دامنه شمال غربی کوه بی بی شهربانو، قلعه گبری، برج طغرل، ابن بابویه( شیخ صدوق) و… آن را به یکی از مقاصد جذاب برای گردشگران تبدیل کرده است.چشمه علی با هشت هزار سال قدمت یکی از منابع آبی‌ تاریخی جهان است که تمدن در کنار آن شکل گرفته و صخره باستانی در کنار این چشمه با نقش فتحعلی شاه قاجار و قلعه «باروی ری»، این منطقه را تماشایی کرده است.
گلخانه گل شاخه بریده با تنوع رنگ شگفت انگیز خود و گلخانه شیشه‌ای گل و گیاه آپارتمانی، بخشی از ظرفیت تولید شهرستان ری است که می‌توانید مستند آن را جمعه از قاب «تهرانگرد» تماشا کنید.
برنامه «تهرانگرد» کاری از گروه شهرستان ها به تهیه کنندگی سجاد مشحون است که جمعه‌ ساعت ۲۲ از شبکه تهران پخش خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار