رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۵ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 23 September
«وقت خواب» را در اینترنت ببینید

پادکست رادیو هفتی‌ها برای یلدا

گروه سازنده برنامه اینترنتی «وقت خواب» که به زودی هر شب به صورت تصویری در فضای مجازی منتشر خواهد شد برای شب یلدا یک پادکست شنیداری تهیه کرده‌اند. منصور ضابطیان مجری و کارگردان که در تدارک تولید برنامه اینترنتی «وقت خواب» است در این باره  گفت: ما قرار است برنامه ای را با نام «وقت خواب» […]

گروه سازنده برنامه اینترنتی «وقت خواب» که به زودی هر شب به صورت تصویری در فضای مجازی منتشر خواهد شد برای شب یلدا یک پادکست شنیداری تهیه کرده‌اند.

منصور ضابطیان مجری و کارگردان که در تدارک تولید برنامه اینترنتی «وقت خواب» است در این باره  گفت: ما قرار است برنامه ای را با نام «وقت خواب» در فضای مجازی تولید کنیم که تا پخش این برنامه چند هفته‌ای زمان باقی است اما به دلیل نزدیکی به شب یلدا یک پادکست ویژه این شب تولید و در شبکه های مجازی قرار می دهیم.

وی ادامه داد: ما ۶ سال در برنامه هایی چون «رادیو هفت» و بعد در «صد برگ» ویژه برنامه های شب یلدا داشتیم و امسال که در تلویزیون برنامه ای نداریم با موجی از پیامک‌ها مواجه شدیم که بینندگانمان می گفتند به سپری کردن شب یلدا با ما عادت دارند بنابراین فکر کردیم با ساخت یک پادکست ویژه شب یلدا تا زمان شروع برنامه اصلی این درخواست را محقق کنیم.

مجری برنامه هایی چون «رادیو هفت» و «صد برگ» با اشاره به جزییات این ویژه‌برنامه در شب یلدا اظهار کرد: تیم مجریان «وقت خواب» اجرای این پادکست را بر عهده دارند که شامل احسان کرمی، نیما رییسی، فریدون محرابی، شاهین شرافتی و سعید مبشری می شوند و خود من هم در کنارشان حضور دارم. سپس این مجریان به صورت مداوم در برنامه اصلی «وقت خواب» نیز حضور خواهند داشت.

به گفته وی، مخاطبان می توانند ۳۰ آذرماه از ظهر به بعد این برنامه ویژه شب یلدا را دریافت کنند.

ضابطیان درباره این برنامه که بعد از ۶ سال قرار است به صورت پادکست و نه در تلویزیون تولید شود، اظهار کرد: مردم همیشه آنچه را می خواهند پیدا می کنند، ما اکنون در دورانی نیستیم که به لحاظ تکنولوژیکی بگوییم این باشد و آن نباشد. «وقت خواب» برنامه ای است که در چارچوب های اخلاقی، اجتماعی، عرفی و شرعی طراحی و با مجوزهای وزارت ارشاد تولید و منتشر می شود و مخاطب رنامه مورد دلخواه خود را که با چنین چارچوب هایی تولید شده باشد در هر فضایی پیدا می کند.

منصور ضابطیان توضیح درباره برنامه جدید خود را که قرار است به صورت تصویری در فضای مجازی قرار بگیرد به وقتی دیگر موکول کرد.

منصور ضابطیان و محمد صوفی پیش از این قرار بود با یک برنامه جدید با نام «رادیو شب» در شبکه «شما» روی آنتن بروند که بدون اعلام دلیل رسمی، امکانی برای ساخت آن فراهم نشد.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار