رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۴ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 21 October
  • دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۷
  • کد خبر : 4245
  • هنرمندان
  • چاپ خبر : هنرمندان داعشی نیستند که به کاخ جشنواره فجر راهشان نمی‌دهند

نفیسه روشن گفت: متاسفانه ماموران کاخ جشنواره به نحوی با هنرمندان برخورد می‌کنند که انگار آنها را نمی‌شناسند؛ هنرمندان داعشی نیستند که به کاخ جشنواره فجر راهشان نمی‌دهند. این بازیگر سینما و تلویزیون در پاسخ به این سوال که برخی از فیلمسازان می‌گویند که جشنواره فیلم فجر دیگر خاصیت و شور و هیجان خود را […]

نفیسه روشن گفت: متاسفانه ماموران کاخ جشنواره به نحوی با هنرمندان برخورد می‌کنند که انگار آنها را نمی‌شناسند؛ هنرمندان داعشی نیستند که به کاخ جشنواره فجر راهشان نمی‌دهند.

این بازیگر سینما و تلویزیون در پاسخ به این سوال که برخی از فیلمسازان می‌گویند که جشنواره فیلم فجر دیگر خاصیت و شور و هیجان خود را از دست داده است، تصریح کرد: فیلمسازان از بعد دیگری به موضوع نگاه می‌کنند و بازیگران از بعد دیگری. به نظرم جشنواره فیلم فجر محفلی است که هنرمندان می‌توانند بعد از مدتها همدیگر را ببینند؛ اما از طرفی دیگر برخی رفتارها در جشنواره فیلم فجر اتفاق می‌افتد که هنرمندان ناراحت می‌شوند. مثلاً هنرمندانی را به کاخ جشنواره راه نمی‌دهند که چهره‌ای شناخته شده‌ دارند. من بسیار ناراحت شدم وقتی شنیدم افرادی مانند آقای بهزاد فراهانی را به کاخ جشنواره فجر راه نداده‌اند. ما می‌شنیدیم که از ورود چهر‌‌ه‌های شناخته شده در کاخ جشنواره جلوگیری می‌شود؛ اما وقتی به داخل کاخ آمدیم دیدیم افراد بسیاری که کار مشخصی هم در کاخ جشنواره ندارند، وارد کاخ جشنواره شده‌اند. به نظرم کمترین حق یک بازیگر این است که بتواند در کاخ جشنواره‌ای که مال آن بازیگر است حضور پیدا کند. هنرمند داعشی نیست که یک نفر جلوی در کاخ جشنواره جلوی او را بگیرد و به نحوی برخورد کند که اصلاً او را نمیشناسد و به کاخ جشنواره راه ندهد.

منبع تسنیم

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار