رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 17 خبر


  • یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹
  • الأحد ۸ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 25 October

پس از اعلام نامزدهای سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر، اعتراضات فراوانی به نتیجه آرای هیات داروان ابراز شد، محسن قرایی، کارگردان فیلم «سد معبر» هم در واکنش به کاندیدا نشدن حامد بهداد در بخش بهترین بازیگر مرد برای این فیلم یادداشتی را منتشر کرد.   به دنبال راهی هستم تا کاندید نشدنِ حامد بهداد […]

پس از اعلام نامزدهای سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر، اعتراضات فراوانی به نتیجه آرای هیات داروان ابراز شد، محسن قرایی، کارگردان فیلم «سد معبر» هم در واکنش به کاندیدا نشدن حامد بهداد در بخش بهترین بازیگر مرد برای این فیلم یادداشتی را منتشر کرد.

 

به دنبال راهی هستم تا کاندید نشدنِ حامد بهداد برای بازی در فیلمم را باور کنم. هیچ راهی مرا به مقصد نمی رساند.
بازی در نقشی پیچیده که تمامِ زوایایِ پیدا و پنهانِ فیلمنامه در آن نهفته است.
فیلمنامه ای که ظاهرن آنرا دوست داشته اید و کاندیدش کردید.
آیا لحظه ای در این فیلمنامه که دوستش داشتید وجود دارد که بازیگر از عهده اش بر نیامده باشد. آیا شباهتی بینِ این شخصیت و بازی های پیشینِ بازیگرش میبینید؟
تألیف چیست؟ این بازی برایِ من و بسیاری که فیلم را دیده اند دستاورد است.
همه چیز برایم آکنده از شک است. چرا حامد را کاندید نکرده اید؟!! با وجود هر شکل دشمنی هم باز حامد را باید کاندید می کردید، کسی ناراحت می شد؟ به جایِ خاصی بر می خورد؟
باران کوثری و محسن کیایی (بازی)، مرتضی هدایی (مدیر فیلمبرداری)، محمود دهقانی (چهره پردازی)، حجت اشتری و نگار نعمتی (صحنه و لباس)، سعید بجنوردی و حسین ابوالصدق (صدا)، رضا مرتضوی (موسیقی) و بهمن کامیار (فیلم)
شما همگی در فهرست کاندیدهای من هستید، بدونِ تعصب و با افتخار.
پ ن:
دوست می داشتم نام همه ی همکارانم در سایر فیلمها که به ناحق در این فهرست نیستند را صدا بزنم ولی نامه کوتاه است ، عذرخواهی از آنها که از قلم افتاده اند.
حمید نعمت الله(رگ خواب)، فریدون جیرانی (خفه گی)، فرشاد محمدی (رگ خواب)، مسعود سلامی (خفه گی)، احمد مهرانفر (ماجرای نیمروز)، ترلان پروانه (فراری)، مهدی موسوی (ویلایی ها)، سجاد پهلوانزاده (ماجرای نیمروز) و …

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار