رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 15 خبر


  • چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۱۱ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 28 October

مسعود ردایی از حمایت نکردن تلویزین برای پخش تبلیغات فیلم سینمایی «سه بیگانه» گله کرد. مسعود ردایی تهیه کننده فیلم سینمایی «سه بیگانه» درباره وضعیت اکران این اثر گفت: از ۱۸ اسفندماه اکران این فیلم آغاز و تاکنون استقبال خوبی از آن شده است. حدود ۲۲ هفته این فیلم تنها در تهران اکران می شد […]

مسعود ردایی از حمایت نکردن تلویزین برای پخش تبلیغات فیلم سینمایی «سه بیگانه» گله کرد.

مسعود ردایی تهیه کننده فیلم سینمایی «سه بیگانه» درباره وضعیت اکران این اثر گفت: از ۱۸ اسفندماه اکران این فیلم آغاز و تاکنون استقبال خوبی از آن شده است. حدود ۲۲ هفته این فیلم تنها در تهران اکران می شد اما به مرور شهرستان ها هم به جمع شهرهای نمایش دهنده این فیلم اضافه شدند.

وی افزود: هرچند در روزهای پایانی اسفندماه مردم مشغول خریدهای عید می شوند و ممکن است فروش فیلمی کاهش پیدا کند اما این اتفاق برای «سه بیگانه» رخ نداد و توانست با استقبال خوبی در همان روزها مواجه شود. این را هم باید عنوان کنم که در حال حاضر تعداد سینماهای نمایش دهنده این اثر حدود ۷۰ سینما است اما در حال رایزنی برای افزایش تعداد سالن های آن هستیم.

ردایی عنوان کرد: این فیلم در این ایام در سینماهای مختلف به ویژه در پردیس هایی مانند ملت، آزادی و کورش به سانس فوق العاده کشیده شده است و طبق آماری که تا روز گذشته اول فروردین در اختیار داریم «سه بیگانه» توانسته به فروش ۵۰۰ میلیون تومانی دست یابد.

این تهیه کننده ادامه داد: «سه بیگانه» علی رغم اینکه تبلیغات نداشته و یک سال و نیم در توقیف بوده است حالا صدا و سیما تنها در چند نوبت تیزرهای تبلیغاتی آن را پخش کرد این در حالی است که باقی فیلم های اکران نوروزی بالغ بر ۳۰۰ نوبت برای پخش تیزرهایشان دارند. با این وجود به دلیل داشتن فیلمنامه قوی و فضای مفرح و شاد مردم خودشان به صورت دهان به دهان به تبلیغ «سه بیگانه» پرداخته اند.

ردایی در پایان اظهار کرد: تلویزیون حمایتی از این اثر نمی کند و این در حالی است که تلویزیون تعهد داده است که تبلیغات فیلم های سینمایی مجوزدار را پخش کند. جالب است بگویم در حال حاضر تیزرهای فیلم هایی از تلویزیون پخش می شود که از اکران کنار رفته اند و تنها در یکی دو سینما به نمایش در می آیند.

منبع : مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار