رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


  • چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۵ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 23 September

فاطمه معتمدآریا بازیگر شناخته شده سینمای ایران با نگارش متنی دیدگاه خود را درباره فیلم سینمایی «مادر» به کارگردانی ریری ریزا بیان کرد. به نقل از ستاد خبری سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر٬ معتمدآریا درباره این فیلم که در بخش سینمای سعادت (مسابقه بین‌الملل) جشنواره روی پرده می‌رود٬ چنین نوشت: ریری ریزا؛ فیلمسازی مطرح […]

فاطمه معتمدآریا بازیگر شناخته شده سینمای ایران با نگارش متنی دیدگاه خود را درباره فیلم سینمایی «مادر» به کارگردانی ریری ریزا بیان کرد.

به نقل از ستاد خبری سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر٬ معتمدآریا درباره این فیلم که در بخش سینمای سعادت (مسابقه بین‌الملل) جشنواره روی پرده می‌رود٬ چنین نوشت:

ریری ریزا؛ فیلمسازی مطرح از نسل جدید سینمای اندونزی‌ست که پس از دوران سرکوب

و سانسور فرصت حضور در عرصه فیلمسازی در این کشور و طرح مسائل و مشکلات جامعه خود را یافته است. فیلم مادر بر اساس رمانی با نام آتیرا نوشته آلبرتین ان دآ یکی از ساخته های این فیلمساز است که به موضوع چند همسری در این کشور می پردازد . موضوعی که نزدیک شدن به آن همراه با نگاهی نقادانه؛ نشان دهنده جسارت و دغدغه فیلمساز در طرح مسایل مهم اجتماعی به ویژه مربوط به زنان در پرجمعیت‌ترین کشور اسلامی دنیاست.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار