رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
  • الجمعة ۰ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 18 September

همایون اسعدیان، تهیه کننده و کارگردان «یک روز به خصوص» با توجه به نفروختن این فیلم با انتشار پستی در اینستاگرام خود اعلام شکست کرد. فیلم سینمایی «یک روز بخصوص» که نوروز ۹۶ به اکران درآمد با توجه به شرایط ویژه زمانی برای اکران این فیلم، نتوانست هم پای دیگر اکران های نوروزی فروش قابل […]

همایون اسعدیان، تهیه کننده و کارگردان «یک روز به خصوص» با توجه به نفروختن این فیلم با انتشار پستی در اینستاگرام خود اعلام شکست کرد.

فیلم سینمایی «یک روز بخصوص» که نوروز ۹۶ به اکران درآمد با توجه به شرایط ویژه زمانی برای اکران این فیلم، نتوانست هم پای دیگر اکران های نوروزی فروش قابل قبولی را داشته باشد. این فیلم با فروش یک میلیارد و ۱۸۰ میلیون تومان ظاهرا نتوانسته رضایت کارگردان را جلب کند تا جایی که کارگردان در صفحه شخصی اینستاگرام خود از نفروختن فیلم اعلام شکست کرد.

بر اساس این خبر طبق تماسی که با همایون اسعدیان گرفتیم، وی از توضیح بیشتر در این باره و اینکه چه عواملی باعث شد که فیلم او نفروشد خودداری کرد و به همان متن صفحه اینستاگرام خود اکتفا کرد.

اسعدیان که علاوه بر کارگردانی چندین شغل با عناوین رییس شورای صنفی نمایش و رییس هیات مدیره خانه سینما را دارد، در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «یک روز بخصوص به روزهای آخر نزدیک میشه و ما تقریبا باختیم….زیبایی فیلمسازی و کلا زندگی همینه، ذره ای از ساختن این فیلم پشیمان نیستم، اگر چه نمیدانم فرصتی برای فیلم دیگری دارم یا نه، به هر حال خنک آن قماربازی که بباخت هرچه بودش / به نماند هیچش الا، هوس قمار دیگر …(مولوی)»

گفتنی است، این کارگردان چندی پیش اعلام کرد که اگر مسئولیت صنفی نداشت به شبکه های ماهواره آگهی فیلمش را می داد که با واکنش برخی رسانه ها مواجه شد که «یک روز بخصوص» را به دلیل نداشتن کیفیت ساختاری در جذب مخاطب، در گیشه ناموفق دانسته بودند. این فیلم در میان فیلم های اکران نوروزی در انتهای جدول فروش قرار دارد.

در این فیلم مصطفی زمانی، فرهاد اصلانی، پری‌ناز ایزد یار، محسن کیایی، شیرین آقا کاشی، شیرین یزدان بخش با معرفی افسانه کمالی، مجتبی پیرزاده و بازیگر خردسال: ایلیا نصر الهی حضور دارند.

منبع: آنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار