رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹
  • الجمعة ۷ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 25 September

مدیر امور بین‌الملل انجمن سینمای جوانان ایران خبر از ثبت ۳۹۷۸ فیلم کوتاه از سراسر جهان تا کنون در بخش بین‌الملل سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران داد. این درحالی‌ست که هنوز بیش از ۴۰ روز به پایان مهلت ارسال آثار، زمان باقی مانده‌است. به نقل از روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، محمد فهیمی، مدیر […]

مدیر امور بین‌الملل انجمن سینمای جوانان ایران خبر از ثبت ۳۹۷۸ فیلم کوتاه از سراسر جهان تا کنون در بخش بین‌الملل سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران داد. این درحالی‌ست که هنوز بیش از ۴۰ روز به پایان مهلت ارسال آثار، زمان باقی مانده‌است.

به نقل از روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، محمد فهیمی، مدیر امور بین‌الملل انجمن سینمای جوانان ایران، گفت: ثبت نام فیلم‌های کوتاه بخش بین‌الملل سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران از نیمه اسفندماه سال گذشته آغاز شده و تا کنون ۳۹۷۸ فیلم کوتاه از بیش از ۱۰۰ کشور جهان برای رقابت در این جشنواره ثبت نام کرده‌اند.

وی ادامه داد: از این تعداد فیلم، بخش داستانی بیشترین فیلم و بخش‌های تجربی، مستند و انیمیشن به ترتیب رده‌های بعدی را به خود اختصاص داده‌اند. همچنین بیشترین تعداد فیلم‌های کوتاه ثبت نام شده به ترتیب از آمریکا، هند، اسپانیا، انگلستان، برزیل، فرانسه، آلمان، ایتالیا، روسیه و کانادا بوده‌اند.

فهیمی افزود: مهلت ثبت نام فیلم‌های کوتاه بخش بین‌الملل این دوره از جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، ۳۰ژوئن برابر با ۹تیرماه سال‌جاری پایان می‌یابد.

سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به دبیری سیدصادق موسوی، پاییز سال‌جاری برگزار خواهد شد.

منبع: ایسنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار