رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹
  • الجمعة ۷ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 25 September
  • سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۹
  • کد خبر : 9212
  • تئاتر
  • چاپ خبر : “هملت،تهران٢٠١٧” از ۱۰ خرداد می‌آید

“هملت،تهران٢٠١٧” نمایش تازه کیومرث مرادی با رفع مشکلات از ١٠ خرداد در تماشاخانه تازه تاسیس شهرزاد به روی صحنه می‌رود. به نقل از مشاور رسانه‌ای گروه، نمایش “هملت، تهران ٢٠١٧” به نویسندگی و کارگردانی کیومرث مرادی که قرار بود از ٢١ اردیبهشت در تماشاخانه تازه تاسیس شهرزاد به روی صحنه رود و پیش فروش آن […]

“هملت،تهران٢٠١٧” نمایش تازه کیومرث مرادی با رفع مشکلات از ١٠ خرداد در تماشاخانه تازه تاسیس شهرزاد به روی صحنه می‌رود.

به نقل از مشاور رسانه‌ای گروه، نمایش “هملت، تهران ٢٠١٧” به نویسندگی و کارگردانی کیومرث مرادی که قرار بود از ٢١ اردیبهشت در تماشاخانه تازه تاسیس شهرزاد به روی صحنه رود و پیش فروش آن نیز آغاز شده بود به دلیل پاره‌ای از مشکلات متوقف شد، با حل شدن این مشکلات پیش فروش این نمایش مجدد از چهارشنبه ٣ خرداد آغاز خواهد شد.

همچنین با توافقات صورت گرفته نمایش از ١٠ خرداد در تماشاخانه شهرزاد یه روی صحنه خواهد رفت.

این نمایش حاصل تمرین گروهی از فارغ التحصیلان موسسه فرهنگی هنری کارنامه به همراه تعدادی از بازیگران حرفه‌ای و جوان تئاتر است که گفته می‌شود، نگاهی متفاوت به متن “هملت” اثر شکسپیر دارد.
(به ترتیب ورود) سوگندسهیلی، زهرابهروزمنش، آرمیتافروزنده، محیاصدرزاده، دریاخلیلی، پآنته آ قدیریان، دلنیاقادرپور، فرهادرادمان، میلادمعیّری، محمدمسگری، سلمان صالحی، رضاداوودوندی در این نمایش ایفای نقش میکنند.

“هملت، تهران ٢٠١٧” از جمله اولین آثاری خواهد بود که در پردیس تئاتر شهرزاد اجرا خواهد داشت. این تماشاخانه تازه تاسیس دارای سه سالن بلک باکس با ظرفیت بالا است.

طراح صدا: آیدین الفت/ طراح موسیقی: سهیل محجوبی / نوازنده زنده پیانو: علی رضا شفیعی / طراح لباس: دنیامدنی / طراح گریم: لعیا خرامان / طراح نور: علی کوزه گر / طراح گرافیک و ویدئو: محسن جلدی و هادی جلدی / طراح پوستر و بروشور: هادی جلدی/ مشاور طراح صحنه: مرتضی میرمنتظمی / گروه کارگردانی: ماهان شهیدی زاده،کیهان پرچمی / مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه‌ای: آوا فیاض / تبلیغات مجازی: گروه جارچی /دکوراتور: محمدرضاپناهی / عکاس: پدرام فرجام،ساینا قادری.
“افسون معبد سوخته” مهر و آبان و “نامه های عاشقانه از خاورمیانه” دی و بهمن سال گذشته از این کارگردان به روی صحنه رفت.

منبع: ایسنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار