رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 11 خبر


  • شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
  • السبت ۸ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 26 September

به گزارش سینماخانه؛ انتشار نسخه ای قاچاق از کمدی «گشت۲» در حالی که این فیلم به رقم فروش ۲۰ میلیاردی نزدیک شده است؛ انتقاد سعید سهیلی را از انجمن صنفی کارگردانان و خانه سینما به دنبال داشت و موجب شد وی کارت های صنفی خود را آتش زند. کارگردان فیلم گشت ۲ پیش از این مطرح کرده […]

به گزارش سینماخانه؛ انتشار نسخه ای قاچاق از کمدی «گشت۲» در حالی که این فیلم به رقم فروش ۲۰ میلیاردی نزدیک شده است؛ انتقاد سعید سهیلی را از انجمن صنفی کارگردانان و خانه سینما به دنبال داشت و موجب شد وی کارت های صنفی خود را آتش زند.

کارگردان فیلم گشت ۲ پیش از این مطرح کرده بود: حدود ده روز است که پی گیر ماجرای انتشار نسخه قاچاق فیلم گشت ۲ هستم و  بدون هیچ حمایتی در حال رفتن ۱به این اتاق و آن اتاق هستم. پس از ده روز به این نتیجه رسیدیم که مسیر را اشتباه رفته ام و کسی حرف ما را نمی شنود و باید حرفم را با مردم می زدم. مردم می تواندد با نخریدن نسخه قاچاق گشت ۲، پشت دست، محکمی به دهان قاچاقیان فیلم ها بزنند.

این کارگردان سینما در مقابل دوربین عنوان کرد: دقیقا فردای روزی که در سفر انتخاباتی حسن روحانی مشهد از وی حمایت کردم نسخه قاچاق “گشت۲” منتشر شد. چرا از من حمایت نمی کنید؟ در ادامه وی به نشانه اعتراض خود مقابل دوربین، کارت خانه سینما و کانون کارگردانان خود را آتش زد.

سینماخانه؛ ا.ش.شهابی

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار