رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 11 خبر


  • سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۴ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 22 September

شبکه های مختلف تلویزیون در روزهای پایان هفته فیلم های مختلفی را نمایش می دهند. به نقل از روابط عمومی معاونت سیما، فیلم‌های سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن «دوئل»، «دهلیز»، «بام تا بام»، «آرزو و تلاش، خرس‌های مهربان»، «سارا کوچولو»، «خاکستر و برف»، «رمضان آن‌سال»، «هیوا»، «روز سوم»، «جنون سرعت»، «آنکه دریا می‌رود»، «روباه»، «دلبری»، «اتوبوس»، «لک‌ […]

شبکه های مختلف تلویزیون در روزهای پایان هفته فیلم های مختلفی را نمایش می دهند.

به نقل از روابط عمومی معاونت سیما، فیلم‌های سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن «دوئل»، «دهلیز»، «بام تا بام»، «آرزو و تلاش، خرس‌های مهربان»، «سارا کوچولو»، «خاکستر و برف»، «رمضان آن‌سال»، «هیوا»، «روز سوم»، «جنون سرعت»، «آنکه دریا می‌رود»، «روباه»، «دلبری»، «اتوبوس»، «لک‌ لک‌ها»، «دوستان خوب»، «دستیار»، «رونین»، «همسنگار»، «مزرعه پدری»، «تابستان طولانی»، «فصل شکار۱»، «وال استریت: پول هرگز نمی‌خوابد»، «تب پنهان»، «ارثیه لوئیزا»، «ضربه مغزی»،«چشمک»، «پدران و دختران»، «رویاهای آبنباتی»، «احمق و احمق‌تر»، «بهترین ساعات» و «کارمند نمونه»، پنجشنبه و جمعه ۴ و ۵ خردادماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

شبکه یک سیما

دوئل

فیلم سینمایی «دوئل» به کارگردانی احمدرضا درویش پنجشنبه ۴ خردادماه ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم با بازی پرویز پرستویی و هدیه تهرانی آمده است: زینال پس از بازگشت از اسارت خاطرات گذشته‌اش را مرور میکند. با شروع جنگ و آغاز حمله عراقیها، او که به ‌همراه یحیی یک گروه مقاومت محلی را سازماندهی میکند، همسرش هانیه را در یک موشک‌باران از دست می‌دهد. پس از حمله بیامان هواپیماها به جمعیت آواره‌ای که درصدد عزیمت از منطقه جنگی هستند و انفجار قطار و تخریب ایستگاه راه‌آهن، سلیمه از زینال قول میگیرد که همسرش یحیی را سالم به او برگرداند. تعدادی از نیروهای دولتی که مدعی اند مأموریتی محرمانه دارند با هم‌دستی اسکندر تصمیم میگیرند گاوصندوق جامانده در یک واگن باری را از آن خارج کنند…

دهلیز

فیلم سینمایی «دهلیز» به کارگردانی بهروز شعیبی جمعه ۵ اردیبهشت‌ماه ساعت ۱۰:۳۰ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: شیوا پس از به زندان افتادن شوهرش پسرش امیرعلی را به‌دنیا آورده و به تنهایی او را بزرگ می‌کند. امیرعلی که حالا کلاس اول دبستان است با تصمیم مادرش و مددکار اجتماعی، پی می‌برد که پدرش در زندان محبوس است. او به ملاقات پدرش می‌رود و احساسات پدرانه او را زنده می‌کند. پدر امیرعلی معلمی است که در یک درگیری خیابانی مرد جوانی را به صورت غیرعمد به‌قتل رسانده و در آستانه قصاص نفس قرار دارد…

در این فیلم سینمایی هانیه توسلی، رضا عطاران، نگار عابدی و افسانه چهره‌آزاد هنرنمایی کرده‌اند.

بام تا بام

فیلم تلویزیونی «بام تا بام» به کارگردانی مجید تربتی‌فرد جمعه ۵ خردادماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

داستان فیلم در مورد جوان کبوتربازی به‌نام غلام است که دل در گروه عشق دختر دایی‌اش دارد.

علی نصیریان، ثریا قاسمی و عمار تفتی بازیگران این فیلم هستند.

شبکه دو سیما

آرزو و تلاش، خرس‌های مهربان

انیمیشن سینمایی «آرزو و تلاش، خرس‌های مهربان» به کارگردانی لری یاکوبز و رون پیتز پنجشنبه ۴ خردادماه ساعت ۸ صبح از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

داستان در مورد خرس مهربانی است که با کمک ستاره‌ای که از بچگی با هم دوست هستند، هر آرزویی را برآورده می‌کند، اما به‌خاطر درست آرزو نکردن، همیشه خود و بقیه خرس های مهربان را به دردسر می‌اندازد. برای همین هم خرس‌های مهربان از او می‌خواهند که دست از آرزو کردن برداشته و به کار و تلاش بپردازد…

سارا کوچولو

فیلم سینمایی «سارا کوچولو» به کارگردانی آلفونسو کوارون جمعه ۵ خردادماه ساعت ۸ صبح از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

این فیلم با بازی لیزل متیوس، الینور برون و راستی شویمر در مورد دختری به‌نام سارا است که پدرش کاپیتان کشتی است و اکنون با شروع شدن جنگ مجبور است تا سارا را به مدرسه شبانه‌روزی برده تا در نبود پدر به تحصیل خود ادامه دهد.

خاکستر و برف

فیلم تلویزیونی «خاکستر و برف» به کارگردانی روح اله سهرابی جمعه ۵ خردادماه ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

این فیلم در مورد احسان دوست قدیمی داوود است و داوود شهیدی مفقودالاثر است که پس از ۲۵ سال جسدش پیدا شده است.

کامبیز دیرباز، قربان نجفی و میترا حجار در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند.

رمضان آن‌سال

فیلم تلویزیونی «رمضان آن‌سال» به کارگردانی فریدون فرهودی جمعه ۵ خردادماه ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی فرحناز منافی ظاهر و رضا آحادی خواهیم دید: مریم و محسن خواهر و برادرند. مریم به‌همراه همسر و دخترش و همچنین خواهر شوهر و دختر او در یک ساختمان زندگی می‌کند.

شبکه سه سیما

هیوا

فیلم سینمایی «هیوا» به کارگردانی رسول ملاقلی‌پور پنجشنبه ۴ خردادماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با نقش‌آفرینی گلچهره سجادیه و جمشید هاشم‌پور خواهید دید: هیوا اکبری پس از گذشت پانزده سال از مفقود شدن همسرش حمید در بحبوحه جنگ، تصمیم میگیرد تا از مناطق جنگی و خانه‌ای که در آن با همسرش زندگی میکرده، بازدید کند.

روز سوم

فیلم سینمایی «روز سوم» به کارگردانی محمدحسین لطیفی پنجشنبه ۴ خردادماه ساعت ۱۵ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: آخرین روزهای مقاومت برای ممانعت از اشغال خرمشهر در ۱۳۵۹ است. سربازان زیاد دشمن با تجهیزات فراوان رفته رفته شهر را به اشغال خود در می‌آورند. نفرات باقیمانده در غرب خرمشهر آخرین تلاش‌های خود را به‌کار گرفته‌اند. رضا که قادر نیست سمیره خواهرش را که پایش شکسته از محاصره دشمن خارج کند او را در مخفیگاهی با کندن زمین در باغچه از دید دشمن مخفی کند….

باران کوثری، پوریا پورسرخ و برزو ارجمند بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

جنون سرعت

فیلم سینمایی «جنون سرعت» به کارگردانی اسکات وا پنجشنبه ۴ خردادماه ساعت ۲۴ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی آرون پال و دامینیک کوپر خواهید دید: دینو یک راننده‌ رالی زیرزمینی است که مهارت فوق‌العاده‌ای دارد. او در کار ساختن ماشین‌های مسابقه نیز ماهر است. در یک مسابقه‌ خیابانی رقیب کهنه‌کار او توبی او را به یک رالی دعوت میکند و…

آنکه دریا می‌رود

فیلم تلویزیونی «آنکه دریا می‌رود» به کارگردانی آرش معیریان جمعه ۵ خردادماه ساعت ۱۰ به روی آنتن  شبکه سه سیما می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: رزمنده جوانی در آستانه شروع عملیات توسط فرمانده‌اش خوانده شده و از او خواسته می‌شود برای فعالیت بیشتر در عملیات روزه‌اش را بشکند. او فرصت کوتاهی دارد که از حد ترخص شهر گذشته پس از افطار مجدداً به خطوط نبرد بازگردد….

در این فیلم هومن سیدی، افشین هاشمی، پرویز چابهاری و غزاله غضنفری نقش‌آفرینی کرده‌اند.

روباه

فیلم سینمایی «روباه» به کارگردانی بهروز افخمی جمعه ۵ خردادماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی حمید گودرزی و بابک حمیدیان خواهید دید: یوهان مامور و جاسوس اسرائیل برای ترور یک دانشمند هسته‌ای به ایران میآید. مامورین اطلاعات که از ورود او با خبر شده‌اند او را زیر نظر میگیرند. جوانی به‌نام حمید که با موتور مسافرکشی میکند در دام او میافتد و او را به مکان‌هایی که نیاز دارد میرساند و نادانسته برای ترور تعلیم میبیند. مامورین حمید را پیدا کرده و او را آگاه میکنند و از وی میخواهند تا با آنها همکاری کند….

شبکه چهار سیما

دلبری

فیلم سینمایی «دلبری» به کارگردانی سید جلال دهقانی اشکذری پنجشنبه ۴ خردادماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: طوبی مادر خانواده، فرزندانش را برای رفتن به جشن عروسی خواهرزاده‌اش آماده می‌کند و آنها را به دست برادرش می‌سپارد که به مراسم ببرد و خودش تنها نزد همسر جانباز قطع نخاعی‌اش می‌ماند که آخرین لحظات زندگی را می‌گذراند….

در این فیلم سینمایی هنگامه قاضیانی و عباس غزالی نقش‌آفرینی کرده‌اند.

اتوبوس

فیلم سینمایی «اتوبوس» به کارگردانی کیومرث پوراحمد جمعه ۵ خردادماه ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.

داستان فیلم درباره جوانی به‌نام عیسی است که در زمان جنگ مسئول انتقال اسرای عراقی به محل مقرر است. در این مسیر با راننده اتوبوس و یک رزمنده (عماد) که همسرش در پشت خط منتظر اوست و یک اسیر دو رگه ایرانی عراقی (فاروق) ماجراهایی دارد. آنها قرار است اتوبوس اسرا را به قرارگاه ببرند اما شب که می‌شود راه را گم میکنند….

خسرو شکیبایی، مهرداد صدیقیان، محمدرضا فروتن، امیرمحمد زند و الناز شاکردوست بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

شبکه پنج سیما

لک لک ها

انیمیشن سینمایی «لک‌ لک‌ها»  پنجشنبه ۴ خردادماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

در این انیمیشن خواهیم دید:  یک لک لک پیر که رییس کارخانه درست کردن بچه است آنجا را تعطیل کرده و به جای تحویل بچه به خانواده‌ها بسته‌های پستی را می‌رسانند که یک دختر و یک لک لک باعث از سر گرفته شدن کار کارخانه می‌شود.

دوستان خوب

فیلم سینمایی «دوستان خوب» به کارگردانی فریدون حسن‌پور جمعه ۵ خردادماه ساعت ۹ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در خلاصه داستان آمده است: دوستان خوب که به دغدغه تحصیل نوجوانان یک روستای محروم می‌پردازد، در منطقه دیلمان در شمال کشور تصویربرداری شده است.

دستیار

فیلم سینمایی «دستیار» به کارگردانی کریستف باراتیه جمعه ۵ خردادماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی آرتور دوپونت خواهیم دید: ژرم پسر جوانی است که به‌تازگی وارد بخش محاسبات یک بانک شده است.

رونین

فیلم سینمایی «رونین» به کارگردانی جان فرانکن هیمر جمعه ۵ خردادماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در خلاصه داستان آمده است: دایردر مغز متفکر ایرلندی، گروهی متخصص را گرد هم میآورد تا کیف مرموزی را از چنگ بزهکاران درآورند! آنان، نه هویت واقعی کسی که آنان را استخدام کرده میدانند و نه از هویت واقعی طمعه‌هایشان با خبر هستند…

رابرت دنیرو، زان رنو، ناتاشا مک لوهان و شان بین بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

شبکه شما

همسنگار

فیلم تلویزیونی «همسنگار» به کارگردانی احسان عبدی‌پور پنجشنبه ۴ خردادماه ساعت ۲۴ از شبکـه شما پخش خواهد شد.

داستان فیلم از این قرار است که پس از محاصره شهرهای آبادان و خرمشهر توسط نیروهای عراقی تنها راه خروج از شهر، بهمنشیر است و مردم منطقه در وضعیت نابسامانی به سر می‏برند.

مزرعه پدری

فیلم تلویزیونی «مزرعه پدری» به کارگردانی رسول ملاقلی‌پور جمعه ۵ خردادماه ساعت ۱۷ از شبکـه شما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی آتنه فقیه‌نصیری خواهید دید: نویسنده‌ای به نام محمود که به‌خاطر بررسی آخرین رمانش (مزرعه پدری) از سوی یک تشکل دانشجویی در دزفول همراه خانواده‌اش به این شهر می‌رود.

شبکه کودک

تابستان طولانی

فیلم سینمایی «تابستان طولانی» به کارگردانی علی خزاعی‌فر پنجشنبه ۴ خردادماه ساعت ۱۶ از شبکـه امید پخش خواهد شد.

داستان این فیلم در مورد سال‌های اولیه جنگ تحمیلی بر علیه مردم شریف ایران است. روستایی دورافتاده در جنوب خراسان که تمامی مردان آن برای حفظ کیان این مرز و بوم به جبهه می‌روند و تنها کودکان، زنان و پیرمردان در روستا باقی می‌مانند.

فصل شکار

انیمیشن سینمایی «فصل شکار۱» جمعه ۵ خردادماه ساعت ۱۶ از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: خرس بزرگ خاکستری به‌نام بوگ با دختری به‌نام بت زندگی می‌کند.

شبکه نمایش

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «وال استریت: پول هرگز نمی‌خوابد»، «تب پنهان»، «ارثیه لوئیزا»، «ضربه مغزی»، «چشمک» و «پدران و دختران» پنجشنبه ۴ خردادماه ساعت ۱۱ ،۱۳، ۱۵ ،۱۷:۱۵ ،۱۹ و۲۱ از شبکه نمایش روی آنتن می‌رود.

فیلم‌های سینمایی ‌و تلویزیونی «رویاهای آبنباتی»، «احمق و احمق‌تر»، «بهترین ساعات» و «کارمند نمونه» جمعه ۵ خردادماه ساعت ۱۱، ۱۵ ، ۱۷:۱۵ و ۲۱  از شبکه نمایش پخش می‌شود.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار