رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
  • الجمعة ۰ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 18 September
  • پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۹
  • کد خبر : 9812
  • تئاتر
  • چاپ خبر : بیانیه انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس درباره حادثه تروریستی تهران

انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس درباره حادثه تروریستی تهران بیانیه ای را منتشر کرد. انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس درباره حادثه تروریستی تهران که روز گذشته چهارشنبه ۱۷ خردادماه در حرم امام خمینی (ره) و مجلس شورای اسلامی رخ داد، بیانیه ای را منتشر کرد. در متن این بیانیه آمده است: «باسمه تعالی […]

انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس درباره حادثه تروریستی تهران بیانیه ای را منتشر کرد.

انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس درباره حادثه تروریستی تهران که روز گذشته چهارشنبه ۱۷ خردادماه در حرم امام خمینی (ره) و مجلس شورای اسلامی رخ داد، بیانیه ای را منتشر کرد. در متن این بیانیه آمده است:

«باسمه تعالی

فِی قُلُوبِهِم مَّرَضٌ فَزَادَهُمُ اللّهُ مَرَضاً وَلَهُم عَذَابٌ أَلِیمٌ بِمَا کَانُوا یَکْذِبُونَ

در دل های آنان یک نوع بیماری است؛ خداوند بر بیماری آنان افزوده؛ و به خاطر دروغ هایی که می گفتند، عذاب دردناکی در انتظار آنهاست. (بقره ۱۰)

حادثه تروریستی تهران بی شک عمق کینه توزی و نهایت عداوت دشمنان این مرزو بوم پرگهر را که کاشانه فرهیختگان و هنرمندان است، باردیگر متجلی ساخت.

حضور و حمایت همه جانبه اقشار مختلف مردم تحت زعامت و رهبری معظم انقلاب (حفظه الله) و لبیک به فرمان ایشان در صحنه انتخابات پرشور ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا که از مصادیق بارز مردمسالاری دینی بود و نیز ترسیم چهره ننگین استکبار جهانی در مراسم تجدید بیعت با خمینی کبیر (ره) توسط جانشین برحق ایشان، آنچنان برای خناثان و رقاصان اضلاع مثلث پلید عبری غربی عربی گران تمام شده است که به چنین اقدامات ددمنشانه و خبیثانه ای دست یازیده اند.

انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس به نمایندگی از خیل کثیری از مجاهدان جان برکف هنرمند درعرصه هنرهای نمایشی کشور، حادثه تروریستی اخیر را که به شهادت مظلومانه جمعی از هموطنان مظلوم و بی گناه انجامیده است به شدت محکوم نموده و بر ادامه راه مقاومت در حوزه هنر و هوشیاری در عرصه خطیر رسالت فرهنگی تاکید و پافشاری می نماید.»

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار