رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 18 خبر


  • دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
  • الإثنين ۳ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Monday 21 September

مرتضی شایسته با تکذیب شایعه دخالت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان اکران فیلم سینمایی «مادر قلب اتمی» در پردیس سینمایی ارگ تجریش، دلیل این موضوع را پایان قرارداد اکران فیلم عنوان کرد. مرتضی شایسته (مدیر پردیس سینمایی ارگ تجریش) در خصوص شایعه رسانه‌ای مبنی بر پایان اکران فیلم سینمایی «مادر قلب اتمی» در […]

مرتضی شایسته با تکذیب شایعه دخالت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان اکران فیلم سینمایی «مادر قلب اتمی» در پردیس سینمایی ارگ تجریش، دلیل این موضوع را پایان قرارداد اکران فیلم عنوان کرد.

مرتضی شایسته (مدیر پردیس سینمایی ارگ تجریش) در خصوص شایعه رسانه‌ای مبنی بر پایان اکران فیلم سینمایی «مادر قلب اتمی» در این سینما در پی تماسی از وزارت ارشاد گفت: «این موضوع صحت ندارد و کاملا کذب است. طبق قانون هر سه‌شنبه سینمادارها در خصوص پایان اکران فیلم‌هایی که قراردادشان تمام می‌شود، تصمیم می‌گیرند و از صبح چهارشنبه فیلم جدید را جایگزین می‌کنند.»

او افزود: «در خصوص فیلم «مادر قلب اتمی» نیز همین اتفاق رخ داد. قرارداد اکران این فیلم در پردیس سینمایی ارگ تجریش به مدت دو هفته بود که در پایان روز سه‌شنبه ۲۰ تیرماه این قرارداد به پایان رسید و از صبح روز چهارشنبه طبق قانون شورای صنفی نمایش، فیلم جدید جایگزین شد.»

منبع: ایلنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار