رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


  • سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۱ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 29 September

سعیدآقاخانی، بازیگر و کارگردان تلویزیون و سینما قصد دارد فیلم سینمایی «دوران خوش» را بسازد. داستان این فیلم در مقطعی روایت می‌شود که بازیگران مجموعه تلویزیونی محبوب «ساعت خوش» برای گذران زندگی به شهرهای مختلف سفر و برنامه اجرا می‌کردند. ظاهرا مهراب قاسم‌خانی فیلمنامه «دوران خوش» را براساس برخی خاطرات واقعی بازیگران ساعت خوش از […]

سعیدآقاخانی، بازیگر و کارگردان تلویزیون و سینما قصد دارد فیلم سینمایی «دوران خوش» را بسازد.

داستان این فیلم در مقطعی روایت می‌شود که بازیگران مجموعه تلویزیونی محبوب «ساعت خوش» برای گذران زندگی به شهرهای مختلف سفر و برنامه اجرا می‌کردند.

ظاهرا مهراب قاسم‌خانی فیلمنامه «دوران خوش» را براساس برخی خاطرات واقعی بازیگران ساعت خوش از این سفرها می‌نویسد. فیلمی که به گفته قاسم‌خانی شاید پرخرج‌ترین و پربازیگر‌ترین کمدی سینمای ایران باشد.

محمد شایسته و سعید ملکان تهیه‌کنندگان این فیلم هستند. هنوز مشخص نیست این فیلم سینمایی با کدام بازیگران ساعت خوش جلوی دوربین می‌رود.

ساعت خوش مجموعه‌ای به کارگردانی مهران مدیری در دهه ۷۰ بود و بجز خود مدیری، بازیگرانی چون سعیدآقاخانی، نادر سلیمانی، رضا شفیعی‌جم، رضا عطاران، ارژنگ امیرفضلی، حمید لولایی، یوسف صیادی، نصرالله رادش، رامین ناصرنصیر، امیرغفارمنش و زنده‌یاد داوود اسدی در آن بازی می‌کردند.

سعیدآقاخانی که قصد ساخت دوران خوش را دارد، ساخت سریال‌های روزهای بد به در، خروس و خوش‌نشین‌ها و بازی در فیلم‌های سینمایی خداحافظی طولانی، ضدگلوله و من دیه‌گو مارادونا هستم را در کارنامه دارد.

منبع: جام جم

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار