رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 28 خبر


  • سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۵ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 19 January
  • یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۵
  • کد خبر : 10912
  • تئاتر
  • چاپ خبر : «نارنینا» به پردیس تئاتر تهران می آید

نمایش «نارنینا» به نویسندگی و کارگردانی غزال حسینی از سه شنبه ۲۷ تیرماه در تماشاخانه استاد مشایخی پردیس تئاتر تهران به روی صحنه می رود. به نقل از روابط عمومی پردیس تئاتر تهران، نمایش «نارنینا» به نویسندگی و کارگردانی غزال حسینی از تاریخ سه شنبه ۲۷ تیرماه در تماشاخانه استاد مشایخی پردیس تئاتر تهران و […]

نمایش «نارنینا» به نویسندگی و کارگردانی غزال حسینی از سه شنبه ۲۷ تیرماه در تماشاخانه استاد مشایخی پردیس تئاتر تهران به روی صحنه می رود.

به نقل از روابط عمومی پردیس تئاتر تهران، نمایش «نارنینا» به نویسندگی و کارگردانی غزال حسینی از تاریخ سه شنبه ۲۷ تیرماه در تماشاخانه استاد مشایخی پردیس تئاتر تهران و در ساعت ۲۰ به روی صحنه می‌رود.

در این نمایش بازیگرانی چون گیلا ابراهیمی، محمد بهتری، بهنام پورتقوا، سید قاسم تفاخ، پوریا توکل خواه، ماهک ثابت قدم، غزال حسینی، هانیه ربیع، پریسا سلمانی، علیرضا غفاری، محمد قائم مقامی، سینا نوابی، محمدرضا یعقوب کاظمی ایفای نقش می کنند.

در خلاصه داستان این نمایش که در فضایی تخیلی شکل گرفته آمده است: چهار کودک از دنیای ما به صورت جادویی به نارنینا منتقل می شوند. جایی که از آن ها خواسته می‌شود تا به حامی کمک کنند تا از پس بحران در دنیای نارنیا برآید.

بقیه عوامل این نمایش عباتند از: تهیه کننده، فرید رضاپور، دستیار کارگردان، نیما صدقی، طراح گریم، پریسا ابراهیمی، طراح صحنه، پوریا توکل خواه، طراح لباس، مروارید غفاری، طراح لباس عروسکی، آزاده محمدی، نور،کیارش ادیب زاده.

نمایش «نارنینا» به نویسندگی و کارگردانی غزال حسینی از تاریخ سه شنبه ۲۷ تیرماه در تماشاخانه استاد مشایخی پردیس تئاتر تهران و در ساعت ۲۰ به روی صحنه می‌رود.

منبع: آنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار