رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲
  • الأحد ۴ رمضان ۱۴۴۴
  • 2023 Sunday 26 March

تصویربرداری فیلم کوتاه «عروس دریایی» به کارگردانی مهدی بوستانی شهربابکی پایان یافت. تصویربرداری فیلم کوتاه «عروس دریایی» به کارگردانی مهدی بوستانی شهربابکی در قشم و بندرعباس پایان یافت. عوامل این فیلم تا این مرحله عبارتند از بازیگران: نسیبه جمشیدی، شیخ علی علوی، علیرضا زارعی، محمود قاسمی، احسان چنگانی و مریم نادرشاهی، دستیار صدابردار: واحد جمشیدی، […]

تصویربرداری فیلم کوتاه «عروس دریایی» به کارگردانی مهدی بوستانی شهربابکی پایان یافت.

تصویربرداری فیلم کوتاه «عروس دریایی» به کارگردانی مهدی بوستانی شهربابکی در قشم و بندرعباس پایان یافت.

عوامل این فیلم تا این مرحله عبارتند از بازیگران: نسیبه جمشیدی، شیخ علی علوی، علیرضا زارعی، محمود قاسمی، احسان چنگانی و مریم نادرشاهی، دستیار صدابردار: واحد جمشیدی، دستیاران تصویربردار: مهدی محمودی و جواد قنبری، مجری طرح و عکاس: اکبر کشتکار، مدیرتولید و دستیار کارگردان: شقایق جهانداری، صدابردار: مهراب بهرامی، تصویربردار: مسعود میرزایی، نویسنده، تهیه کننده و کارگردان: مهدی بوستانی شهربابکی.

«عروس دریایی» روایتگر داستان زن جوانی است که آنچه را به او در مورد مرگ خودخواسته نامزدش که یک کارگر معترض زندانی بوده است می گویند، بر نمی تابد.

این فیلم بیست و هفتمین فیلم کوتاه بوستانی پس از فیلم هایی چون محکوم، سقف بالای سر، جزر و مد، عادت، درس، بلا نسبت شما، مراسم پرده برداری و … است.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار