رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲
  • الأحد ۴ رمضان ۱۴۴۴
  • 2023 Sunday 26 March

مجموعه تلویزیونی «زیبا شهر» از امشب ۱۱ آذر از شبکه یک سیما روی آنتن خواهد رفت. این سریال که خانواده، زندگی اجتماعی و شهروندی را محور قرار داده است در مرکز استان خوزستان تولید شده است. «زیبا شهر» که ترکیبی از بازیگران بومی – استانی و بازیگران ملی در آن ایفای نقش کرده اند را […]

مجموعه تلویزیونی «زیبا شهر» از امشب ۱۱ آذر از شبکه یک سیما روی آنتن خواهد رفت.

این سریال که خانواده، زندگی اجتماعی و شهروندی را محور قرار داده است در مرکز استان خوزستان تولید شده است. «زیبا شهر» که ترکیبی از بازیگران بومی – استانی و بازیگران ملی در آن ایفای نقش کرده اند را علی اصغر شادِروان کارگردانی کرده است. در کارنامه کاری این کارگردان فیلم های سینمایی تیرباران، بحران، و جدال بزرگ مشاهده می شود.

محسن توکل فرد که تهیه کننده زیبا شهر است، می گوید: در این سریال به موضوعات روز جامعه از جمله فضای مجازی، مزاحمت های اینترنتی، مهاجرت به خارج کشور، دفاع مقدس، اشتغال و ازدواج جوانان اشاره شده است. این تهیه کننده تصریح کرد: زیبا شهردر فضای زیر یک بازارچه اتفاق می افتد و داستان دختری را روایت می کند که بعد از مرگ مادرش تصمیم می گیرد برای پدرش حاج صادق باقری آستین بالا بزند و برای او زن بگیرد اما در این مسیر با موانع و مخالفت هایی روبرو می شود. توکل فرد اظهار داشت: تصویربرداری این سریال چهار ماه بطول انجامید و ما سعی کردیم در این مجموعه که تماما در شهر اهواز فیلمبرداری شده است، زیبایی های این شهر جنوبی کشور را به تصویر بکشیم. محمد بزرگمهر، عطیه غبیشاوی، زهرا نادری فر، شیلا ارزانی، علی اصغر حیدری، سلیمه رنگ زن، حامد نوری منافی، رامتین خدا پناهی، صدرالدین حجازی، جعفر دهقان، کریم قربانی، علی طالب لو و مالک حدپورسراج از بازیگران مجموعه تلویزیونی زیبا شهر هستند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار