رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 13 خبر


  • شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹
  • السبت ۱۹ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 5 December

فیلم سینمایی «کوپال» به کارگردانی کاظم ملایی در بخش مسابقه‌ی چهارمین جشنواره فیلم‌های ایرانی زوریخ حضور خواهد داشت. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی اثر، جشنواره فیلم‌های ایرانی زوریخ برای ارائه فرهنگ و سنت ایرانی و ایجاد یک پل بین فرهنگ‌های مختلف با استفاده از زبان جهانی هنر و به ویژه هنر […]

فیلم سینمایی «کوپال» به کارگردانی کاظم ملایی در بخش مسابقه‌ی چهارمین جشنواره فیلم‌های ایرانی زوریخ حضور خواهد داشت.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی اثر، جشنواره فیلم‌های ایرانی زوریخ برای ارائه فرهنگ و سنت ایرانی و ایجاد یک پل بین فرهنگ‌های مختلف با استفاده از زبان جهانی هنر و به ویژه هنر هفتم سینما و برای پر کردن شکاف فرهنگی بین ایرانیان و مردم سوئیس و همچنین بسیاری از خارجیان ساکن در این کشور سازماندهی شده و هر ساله این جشنواره، مجموعه ای از بهترین فیلم‌های معاصرایران را به نمایش می‌گذارد.

این جشنواره چهارمین دوره‌ی خود در سال ۲۰۱۸ را به فیلم‌های مربوط به داستان‌های خانوادگی و عشق در ایران و سراسر جهان اختصاص داده است. فیلم سینمایی «کوپال» که هم اکنون در گروه هنروتجربه در حال اکران است و با استقبال خوب علاقمندان این گروه مواجه شده است، روزهای ۲۴ و ۲۷ می (۳ و ۶ خرداد ۹۷) در دو نوبت در بخش مسابقه‌ی این رویداد به نمایش گذاشته می‌شود.

 ۱۲ فیلم ایرانی که در بخش مسابقه‌ی این جشنواره حضور دارند، عبارتند از: اسرافیل (آیدا پناهنده)، تابستان داغ (ابراهیم ایرج زاد)، خفگی (فریدون جیرانی)، در انتظار کیارستمی (حسین خندان)، علی آقا (کامران حیدری)، وقتی پروانه شدم (آرش زارع)، پل خواب (اکتای براهنی)، بی نامی (علیرضا صمدی)، پاریس تهران (کاوه اویسی)، سگ ها و آدم ها (علی محمد قاسمی)، ماجان (رحمان سیفی آزاد) و کوپال (کاظم ملایی).

 چهارمین جشنواره فیلم‌های ایرانی زوریخ از ۲۴ تا ۳۰ می، برابر با سوم تا نهم خرداد ۹۷ در شهر زوریخ سوئیس برگزار می شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار