رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 7 خبر


  • دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹
  • الإثنين ۱۴ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Monday 30 November

فیلم جدیدی که کیانو ریوز در آن بازی کرده است، در جشنواره فیلم کن پخش ‌کننده خود در آمریکای شمالی را پیدا کرد. به نقل از هالیوود ریپورتر، فیلم «سیبری» که به کارگردانی متیو راس ساخته شده درباره یک فروشنده آمریکایی الماس است که الماس‌های آبی را به خریدارانی در روسیه می‌فروشد. امتیاز پخش این […]

فیلم جدیدی که کیانو ریوز در آن بازی کرده است، در جشنواره فیلم کن پخش ‌کننده خود در آمریکای شمالی را پیدا کرد.

به نقل از هالیوود ریپورتر، فیلم «سیبری» که به کارگردانی متیو راس ساخته شده درباره یک فروشنده آمریکایی الماس است که الماس‌های آبی را به خریدارانی در روسیه می‌فروشد.

امتیاز پخش این فیلم در آمریکای شمالی در جشنواره فیلم کن ۲۰۱۸ که اکنون در حال برگزاری است، توسط سابان فیلمز خریداری شد.

این تریلر جنایی رمانتیک با بازی کیانو ریوز بازیگر فیلم‌هایی چون «ماتریکس» ‌و «جان ویک» و آنا اولارو بازیگر «دوزخ» و «شهر زمرد» ساخته شده است.

اسکات بی. اسمیت این فیلمنامه را بر مبنای داستانی از استفن هامل و خودش نوشته است. شخصیت اصلی «سیبری» مردی به نام لوکاس هیل یک آمریکایی فروشنده الماس است و کیانو ریوز در این نقش ظاهر شده است. وی در یکی از معامله‌هایش با مالک روسی کافه‌ای در یک شهر کوچک در منطقه سیبری روسیه با بازی اولارو آشنا و متوجه می‌شود خطری در معاملاتش بروز کرده است.

متیو راس کارگردان این فیلم نخستین فیلم بلندش را با عنوان «فرانک و لولا» ساخت که با نمایش در جشنواره فیلم ساندنس ۲۰۱۶ با اقبال منتقدان روبه رو شد.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار